Инициативы

18 августа 2017
17 августа 2017
16 августа 2017
15 августа 2017
11 августа 2017
10 августа 2017
9 августа 2017
8 августа 2017

Новости

18 августа 2017
Власти в Ширяевском районе Одесской области покрывали бандитов, укравших зерно у компании «Укр Зерно Трейд»Служба по делам детей Киевской ГГА купит автомобиль «Volkswagen» у фирмы «КарпатыАвтоцентр» на сумму более 2 млн грн«Киевтеплоэнерго» вместо «Киевэнерго». От перемены фирм становится только хуже?«МСК-Строй» отремонтирует гимназию №7 по заказу Управления строительства Одесского горсовета на сумму более 24 млн грнНесмотря на три с половиной года конфликта, российские сети не торопятся сворачивать свой в бизнес в УкраинеНа заводах 15 областей, выпускающих алкогольную продукцию, ГФС провела обыскиФирма «Агроресурссистемы» разработает проект землеустройства по заказу Департамента экологии Киевской ОГА на сумму почти 1,5 млн грнНардеп провластной фракции Тымчук открыто угрожает Союзу журналистов, обещая наслать на организацию проверки всевозможных органовЗадолженность ПАО «Укрнафта» превысила 13 миллиардов гривен
17 августа 2017

Академія сухопутних військ ім. Сагайдачного закупила паливо на тендері із значною переплатою

Академія сухопутних військ ім. Сагайдачного закупила паливо на тендері із значною переплатою

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Національною академією сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, за результатами аукціону, який відбувся 24 березня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», по закупівлі бензину, було перевитрачено зайві 108 850,00 гривень через формальний підхід до оцінки пропозиції найвигіднішого учасника.

Всього в аукціоні приймали участь п’ять підприємств: ТОВ «Техойл ТК», ТОВ «Галицький грифон», ПП «Окко Контракт», ТОВ «Вог Трейд» та ТОВ «Матен-Прикарпаття».

Так, Замовником торгів було обрано переможцем та акцептовано пропозицію ПП «Окко Контракт» вартістю 3 474 000,00 гривень.

Водночас, двоє учасників аукціону запропонували значно вигідніші ціни на пальне ТОВ «Техойл ТК» - 3 341 700,00 гривень та ТОВ «Галицький грифон» - 3 365 150,00 гривень.

Слід зазначити, що спершу замовником було акцептовано пропозицію ТОВ «Техойл ТК», проте в подальшому учасник відмовився від підписання договору про закупівлю, через що його пропозицію й було відхилено.

Однак, наступна пропозиція ТОВ «Галицький грифон» безпідставно була відхилена через відсутність документів, які підтверджують повноваження посадової особи учасника та які, насправді, мали місце у складі тендерної пропозиції останнього.

Так, замовником в тендерній документації було запропоновано декілька варіантів надання відповідної інформації: копією статуту або іншого установчого документу, випискою з протоколу засновників, наказом про призначення, довіреністю у разі надання повноваження за дорученням або ж іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів тендерної пропозиції, з наданням копії паспорту та ідентифікаційного коду уповноваженої особи.

Так, учасником було надано копію статуту та протоколу установчих зборів засновників, де було зазначено директора, а також його паспортні дані та ідентифікаційний код.

До того ж, дізнатись інформацію про осіб, на яких покладено обов’язки представляти інтереси підприємства-учасника під час участі у процедурі закупівлі можна в найкоротший термін оформивши безкоштовний запит на офіційному електронному сервісі Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/.

Таким чином, найбільш економічно вигідна пропозиція була відхилена замовником з неіснуючих причин та переможцем визнано підприємство, яке на даному конкурсі пропонувало товар за вищою ціною.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Львівської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.
 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.