Инициативы

27 июня 2017
26 июня 2017
23 июня 2017
22 июня 2017
21 июня 2017
20 июня 2017
19 июня 2017

Новости

27 июня 2017
26 июня 2017

Держкомпанія "Газ України" була помічена у спотворенні результату тендеру

Держкомпанія

Північний офіс Держаудитслужби повідомив Громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення допущені комітетом з конкурсних торгів Дочірньої компанії «Газ України» НАК «Нафтогаз України», під час закупівлі обладнання.

Нагадаємо, що раніше Громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів Дочірньої компанії «Газ України» НАК «Нафтогаз України» та відміни незаконних торгів - http://verhovenstvo.com/view/11741.

В результаті перевірки документації конкурсних торгів та пропозицій учасників, було встановлено, що в аукціоні приймали участь чотири підприємства: ПрАТ «Укртехприлад Торговельний дім», ТОВ «Енерсіс», ТДВ «Інженерно-будівельна фірма «ЛДС» та ТОВ «Олмакс Сістемс».

Аудиторами було встановлено, що три пропозиції учасників, а саме ПрАТ «Укртехприлад Торговельний дім», ТОВ «Енерсіс», ТДВ «Інженерно-будівельна фірма «ЛДС» не відповідали вимогам документації конкурсних торгів, але відхилено було лише пропозиції ПрАТ «Укртехприлад Торговельний дім», ТОВ «Енерсіс» у той час, як пропозиція ТДВ «Інженерно-будівельна фірма «ЛДС» була акцептована.

У зв'язку із цим, заступник начальника Північного офісу Держаудитслужби Сергій Чернега, повідомив, що замовнику торгів було спрямовано рекомендацію усунути виявлені порушення та притягти винних осіб до відповідальності.

Як зазначив адвокат та голова правління Громадської організації «Верховенство права», Юрій Васильєв, до поліції та прокуратури м. Києва вже направлені звернення щодо відкриття кримінальних проваджень по факту спотворення чиновниками результатів торгів. Громадська організація обов'язково буде тримати на контролі розслідування даних порушень.

Нижче наводимо відповідь Північного офісу Держаудитслужби.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.