Инициативы

17 октября 2018
16 октября 2018
12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018

Новости

18 октября 2018
Коммунальное предприятие «Николаевводоканал» приобрел за 7 млн неработающую промывочную машину 1По заказу Кировоградской ОГА построят медицинскую амбулаторию в с. Большая Скелевая на сумму более 5,6 млн грнВинзавод «Нива» (Одесса) оштрафован за копирование продукции известных марокЛьвівський суд ухвалив рішення по антиконкурентній змові ТОВ «Суми-Електрод» і ТОВ «Лассен»Коломийська паперова фабрика продана за 9 мільйонів гривеньПо заказу КП «Будкомплектторг» отремонтируют дорогу Большие Комяты-Шаланки на сумму почти 26 млн грнГП СЕТАМ, подозреваемое в монополизации рынка торговли арестованным имуществом, избегает санкций, а доверие к ней падаетБыла ли законной приватизация «Укррудпрома»? Решит Конституционный суд УкраиныХарьковская бисквитная фабрика и предприятие «Т Престиж» начали конкурентные войны за упаковкуПо заказу Черкасского национального университета отремонтируют учебный корпус №4 на сумму более 44 млн грн
17 октября 2018

Клінічна лікарня «Феофанія» на аукціоні переплачує за пальне "зайві" 93 тисячі гривень

Клінічна лікарня «Феофанія» на аукціоні переплачує за пальне

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Клінічною лікарнею «Феофанія» Державного управління справами, за результатами аукціону, який відбувся 27 березня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», по закупівлі бензину та дизельного палива, було перевитрачено зайві 93 100,00 гривень через надумані підстави з відхилення найвигіднішої пропозиції.

Всього в аукціоні приймали участь три учасника: ТОВ «Техойл ТК», ПП «Окко Контракт» та ТОВ «Альянс Еволюшн».

Так, Клінічною лікарнею «Феофанія» Державного управління справами було акцептовано пропозицію ТОВ «Альянс Еволюшн», вартість якої склала 1 691 500,00 гривень.

Водночас, ТОВ «Техойл ТК» запропонувало пальне необхідної якості та марки всього за 1 598 400,00 гривень. Однак через пропозиція учасника була відхилена. Як підставу, замовником було зазначено ненадання учасником установчих документів.

Варто зазначити, що замовник в документації конкурсних торгів не конкретизував, який саме установчий документ йому потрібен, адже єдиного поняття «установчі документи» законодавство не містить, а зазначає лише перелік таких документів.

Так, чинним господарським законодавством передбачено, що установчими документами суб'єкта господарювання є рішення про його утворення або засновницький договір, а у випадках, передбачених законом, статут суб'єкта господарювання.

При цьому, учасником, ТОВ «Техойл ТК», в складі своєї пропозиції було надано відповідне рішення про його утворення, яке, по суті, відноситься до установчого документу. Таким чином, можна стверджувати про передчасність відхилення пропозиції ТОВ «Техойл ТК», оскільки, фактично, учасник виконав усі умови документації конкурсних торгів.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи міста Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


 


Loading...
Комментарии (2):
Гость (18.05.2017 14:26):
О какой выгоде при покупке у Техоила вы говорите если Техоил это перекупщик который покупает талоны у Альянс Еволюшн. Как он может предлагать талоны ниже конечного поставщика. Он изначально заходит на торги с заниженной ценой. Хорош писать заказные статьи.
Гость (21.04.2017 13:13):
Давно пора ее закрыть


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.