На Львівщині в аукціонах із закупівлі продуктів харчування приймають участь дуже "зговірливі" учасники

Сфера интересов: Публичные закупки
04.04.2017
На Львівщині в аукціонах із закупівлі продуктів харчування приймають участь дуже

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що ТОВ «Євро Фіш» та ПП «Галбізнес Груп» з початку 2017 року приймали участь у ряді аукціонів із закупівель продуктів харчування, які проходили у Львівській області. При цьому обидва учасника, хоча й офіційно зареєстровані за різною адресою, проте використовують одні ті ж самі потужності, що розташовані за однією адресою.

За допомогою аналітичної платформи «YouСontrol» -https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/39222231/, https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/39853175/, Громадській організації «Верховенство права» вдалося з’ясувати, що - ТОВ «Євро Фіш» засновано в травні 2014 року із статутним капіталом 4 000 000,00 гривень. Єдиним засновником та керівником підприємства є Нестор Бойко, який також був підписантом вже припиненого Приватного підприємства «Галпродсервіс», яке знаходилось за тією ж адресою, що й ТОВ «Євро Фіш»: 80383, с. Малехів, Жовківський район, вул. Нова, 20/a. Також вдалось з’ясувати, що ПП «Галпродсервіс» використовувало той самий номер телефону, що й зараз використовує ПП «Галбізнес Груп». В свою чергу, ПП «Галбізнес Груп» засновано в червні 2015 року із статутним капіталом 25 000,00 гривень. Єдиним засновником та керівником підприємства є Петро Павлишин.

Також, під час аналізу тендерних пропозицій учасників, увагу громадської організації привернув той факт, що офіційна адреса ТОВ «Євро Фіш» та поштова адреса оператора потужностей ПП «Галбізнес Груп» також повністю співпадають – 80383, с. Малехів, Жовківський район, вул. Нова, 20/a. Відповідну інформацію містить технічна частина документації, яку надавали самі учасники. Тож, обидва учасника використовують для зберігання і продажу товару одне й те саме приміщення.

Варто також зазначити, що здебільшого, очікувана вартість закупівлі вищевказаних Замовників повністю збігається з ціною пропозиції учасників-переможців, ТОВ «Євро Фіш» та ПП «Галбізнес Груп», при тому, що тип процедури закупівлі встановлений як «аукціон», який у кожному випадку передбачає мінімальний крок пониження.

Такий невипадковий збіг у фактичному розташуванні потужностей та матеріально-технічній базі, одночасна участь у значній кількості процедур закупівель, а також збіг очікуваної вартості закупівлі з ціною пропозиції на аукціоні свідчить про можливу змову учасників, ТОВ «Євро Фіш» та ПП «Галбізнес Груп».

З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася до  Антимонопольного комітету України з вимогою провести відповідне дослідження.
 


Комментарии 2
Гость 4.04.2017 14:39
ЛЮДИ, то порядочные, а это "редиски"
Гость 4.04.2017 13:37
А еще говорят что на западной Украине люди более порядочные! Вот и верь людям...

Лента новостей

Комментарии