Инициативы

23 октября 2017
20 октября 2017
18 октября 2017
17 октября 2017
13 октября 2017
12 октября 2017
11 октября 2017
10 октября 2017

Новости

23 октября 2017
Мариупольская больница скорой помощи купит операционно-реанимационный модуль у фирмы «Леокон Спецбуд» на сумму 3,5 млн грн350 миллионов долларов «заработали» 24 украинские IT-компании при получении незаконного дохода и отмывании средств8,5 миллионов гривен незаконных расходов выявлено при проведении «Евровидения-2017»КП «Ровненское ДЭУ автодорог» купит трубы из полиэтилена у фирмы «Евротрубпласт» на сумму более 2,5 млн грнС ноября в Украине повысятся цены на газРейдерский захват Мужиевского золотоносного рудника «Карпатской рудной компании» в Закарпатье«Шляхбуд-ІФ» отремонтирует улицу Вовчинецкой для Управления строительства Ивано-Франковского горисполкома на сумму почти 5,6 млн грнЗа какие заслуги? НБУ обязано раскрыть причины, по которым правлению были значительно повышены окладыНеизвестные демонтируют здание, принадлежащее «Одестеплокоммунэнерго» после рейдерского захвата Цеха эмалированных труб в Одессе
20 октября 2017

Славутський інтернат переплатив «зайві» 112 тисяч гривень за булочки для дітей

Славутський інтернат переплатив «зайві» 112 тисяч гривень за булочки для дітей

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що Славутським обласним спеціалізованим ліцеєм-інтернатом поглибленої з підготовки учнів в галузі науки, за результатами аукціону, який відбувся 03 березня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», по закупівлі хлібобулочних виробів, було перевитрачено зайві 112 397,50 гривень через формальний підхід замовника при оцінці пропозицій учасників аукціону.

Всього в аукціоні приймали участь чотири учасника: ПрАТ «Ізяславський хлібозавод», ПрАТ «Славутський хлібозавод», ТОВ «Агробізнес» та ТОВ «Торговий дім «Хмельницькхліб».

Так, Славутським обласним спеціалізованим ліцеєм-інтернатом з поглибленої підготовки учнів в галузі науки, було акцептовано пропозицію ТОВ «Торговий дім «Хмельницькхліб» вартістю 451 397,50 гривень.

В той же час, двоє учасників аукціону запропонували більш дешеві пропозиції. Зокрема, ПрАТ «Ізяславський хлібозавод» запропонувало поставили хлібобулочні вироби за 338 999,00 гривень. Проте, пропозиція учасника була відхилена через ряд суттєвих недоліків. Наступну більш низьку ціну запропонувало ПрАТ «Славутський хлібозавод» - 339 000,00 гривень. Однак, пропозиція цього учасника була відхилена у зв’язку з відсутністю гарантійного листа щодо погодження з істотними умовами договору.

Сама по собі доцільність надання такого листа є досить сумнівною, оскільки про свою згоду з вимогами замовника та договору учасник зазначив у тексті своєї пропозиції.

До того ж, у будь-якому випадку перед наданням пропозиції для участі у торгах, учасник знайомиться з тендерною документацією та її умовами. Отже, не логічно приймати участь у закупівлях, не будучи згодним з умовами тендерної документації.

Таким чином, допущений недолік є суто формальним, оскільки згода з істотними умовами договору підтверджена в інших документах наданих учасником та в самому волевиявленні учасника щодо участі в торгах.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Хмельницької області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.