Закуплена Трускавецьким санаторієм риба, "мовчить" про змову учасників аукціону

Сфера интересов: Публичные закупки
27.03.2017
Закуплена Трускавецьким санаторієм риба,

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що учасники аукціону, ТОВ «Євро Фіш» та ПП «Галбізнес Груп», які приймали участь 6 березня 2017 року в закупівлі Трускавецьким спеціалізованим санаторієм «Батьківщина», мороженої риби, фактично знаходяться за однією адресою та використовують ті ж самі потужності.

Варто зазначити, що учасники були єдиними, хто приймав участь у даному аукціоні.

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Євро Фіш» - 445 000,00 гривень, яка виявилась на 222 500,00 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Однак, пропозиція учасника була відхилена у зв’язку із тим, що він не подав кінцеву тендерну пропозицію у визначений строк. Таким чином, переможцем було визнано ПП «Галбізнес Груп» із більшою ціною - 667 500,00 гривень.

Аналізуючи тендерні пропозиції учасників, Громадській організації «Верховенство права» вдалося з’ясувати, що офіційна адреса ТОВ «Євро Фіш» та поштова адреса оператора потужностей ПП «Галбізнес Груп», повністю співпадає, а саме: 80383, село Малехів, Жовківський район, вулиця Нова, 20/а.

Варто також зазначити, що цінова пропозиція ПП «Галбізнес Груп» та очікувана вартість закупівлі повністю співпадають та під час аукціону ціна не була знижена ні на копійку. Дивним залишається й той факт, що ТОВ «Євро Фіш» "не спроможне" було виконати елементарну умову тендерної документації, яка була зазначена в ній жирним шрифтом у самому найголовнішому додатку – «тендерній пропозиції».

Відповідні факти не можуть не наводити на думку, про можливу змову учасників цього аукціону. З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в Антимонопольний комітет України з вимогою провести відповідну перевірку.

 

 

 

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии