Инициативы

14 ноября 2018
12 ноября 2018
8 ноября 2018
7 ноября 2018

Новости

14 ноября 2018
13 ноября 2018

Закуплена Трускавецьким санаторієм риба, "мовчить" про змову учасників аукціону

Закуплена Трускавецьким санаторієм риба,

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що учасники аукціону, ТОВ «Євро Фіш» та ПП «Галбізнес Груп», які приймали участь 6 березня 2017 року в закупівлі Трускавецьким спеціалізованим санаторієм «Батьківщина», мороженої риби, фактично знаходяться за однією адресою та використовують ті ж самі потужності.

Варто зазначити, що учасники були єдиними, хто приймав участь у даному аукціоні.

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Євро Фіш» - 445 000,00 гривень, яка виявилась на 222 500,00 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Однак, пропозиція учасника була відхилена у зв’язку із тим, що він не подав кінцеву тендерну пропозицію у визначений строк. Таким чином, переможцем було визнано ПП «Галбізнес Груп» із більшою ціною - 667 500,00 гривень.

Аналізуючи тендерні пропозиції учасників, Громадській організації «Верховенство права» вдалося з’ясувати, що офіційна адреса ТОВ «Євро Фіш» та поштова адреса оператора потужностей ПП «Галбізнес Груп», повністю співпадає, а саме: 80383, село Малехів, Жовківський район, вулиця Нова, 20/а.

Варто також зазначити, що цінова пропозиція ПП «Галбізнес Груп» та очікувана вартість закупівлі повністю співпадають та під час аукціону ціна не була знижена ні на копійку. Дивним залишається й той факт, що ТОВ «Євро Фіш» "не спроможне" було виконати елементарну умову тендерної документації, яка була зазначена в ній жирним шрифтом у самому найголовнішому додатку – «тендерній пропозиції».

Відповідні факти не можуть не наводити на думку, про можливу змову учасників цього аукціону. З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в Антимонопольний комітет України з вимогою провести відповідну перевірку.

 

 

 

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.