Инициативы

25 мая 2017
23 мая 2017
19 мая 2017
18 мая 2017
17 мая 2017
16 мая 2017
15 мая 2017

Новости

26 мая 2017
В Одессе провели обыски в помещениях «Одессатранспарксервис»Теперь автовладельцам придется снимать проведение техосмотра на фото и видеоГП «Автоматика и машиностроение» купит фильтровальную ленту у фирмы «Экоспецприбор» на сумму более 1,2 млн грнРуководство Международного аэропорта Одесса «наубирало» снег на 2 миллиона гривенКиевская городская больница №1 купит кислород для медицинских целей у фирмы «Криогенсервис» на сумму почти 194 тыс грнЗачем налоговики обыскивают посылки украинцев?Фирма «ВКК «Альянсремтрактор» окажет Ренийскому порту услуги по ремонту узлов и агрегатов бульдозера на сумму почти 71 тысяча гривенГруппа неизвестных захватила кабинет председателя ГосгеонедрЗапорожская АЭС купит розетки, выключатели и др. у фирмы «Кинтегро» на сумму почти 384 тыс грнКабинет министров упраздняет Госсанэпидслужбу
25 мая 2017

Закуплена Трускавецьким санаторієм риба, "мовчить" про змову учасників аукціону

Закуплена Трускавецьким санаторієм риба,

Громадській організації «Верховенство права» стало відомо, що учасники аукціону, ТОВ «Євро Фіш» та ПП «Галбізнес Груп», які приймали участь 6 березня 2017 року в закупівлі Трускавецьким спеціалізованим санаторієм «Батьківщина», мороженої риби, фактично знаходяться за однією адресою та використовують ті ж самі потужності.

Варто зазначити, що учасники були єдиними, хто приймав участь у даному аукціоні.

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Євро Фіш» - 445 000,00 гривень, яка виявилась на 222 500,00 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Однак, пропозиція учасника була відхилена у зв’язку із тим, що він не подав кінцеву тендерну пропозицію у визначений строк. Таким чином, переможцем було визнано ПП «Галбізнес Груп» із більшою ціною - 667 500,00 гривень.

Аналізуючи тендерні пропозиції учасників, Громадській організації «Верховенство права» вдалося з’ясувати, що офіційна адреса ТОВ «Євро Фіш» та поштова адреса оператора потужностей ПП «Галбізнес Груп», повністю співпадає, а саме: 80383, село Малехів, Жовківський район, вулиця Нова, 20/а.

Варто також зазначити, що цінова пропозиція ПП «Галбізнес Груп» та очікувана вартість закупівлі повністю співпадають та під час аукціону ціна не була знижена ні на копійку. Дивним залишається й той факт, що ТОВ «Євро Фіш» "не спроможне" було виконати елементарну умову тендерної документації, яка була зазначена в ній жирним шрифтом у самому найголовнішому додатку – «тендерній пропозиції».

Відповідні факти не можуть не наводити на думку, про можливу змову учасників цього аукціону. З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціону, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в Антимонопольний комітет України з вимогою провести відповідну перевірку.

 

 

 

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.