Инициативы

22 мая 2018
17 мая 2018
16 мая 2018
15 мая 2018
14 мая 2018
11 мая 2018
10 мая 2018

Новости

17 мая 2018
16 мая 2018
Поддержат ли украинского производителя «Запорожтрансформатор» на тендере Днестровской ГАЭС на поставку трансформатора?Фирма «ПБС» сделает ремонт дороги Ясиня-Черная Тиса по заказу КП «Будкомплектторг» на сумму 18,5 млн грнНачато расследование по факту выдачи «литиевой лицензии» в отношении чиновников Госгеонедр и ООО "Петро-Консалтинг"Несмотря на отсутсвие лицензий на добычу углеводородов, «Укрнафта» не прекращает работыФирма «Укр-Реммонтаж» отремонтирует крыши домов в Днепре по заказу Днепровского горсовета на сумму более 27,7 млн грнЗакон об административной процедуре представлен для изученияЗавод «ФФУ Продакшн», который стал монополистом за бюджетные средства, или Коррупция на детях«МЕГО ЛТД» отремонтирует дорогу Берегово-Каменское Закарпатской обл. по заказу КП «Будкомплектторг» на сумму более 63 млн грн

В Закарпатській області у дітей-сиріт забрали більше ніж 188 тисяч гривень на аукціоні

В Закарпатській області у дітей-сиріт забрали більше ніж 188 тисяч гривень на аукціоні

Громадській організації «Верховенство право» стало відомо, що Обласним будинком дитини м. Свалява, за результатами аукціону, який відбувся 1 березня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», на закупівлю коров’ячого молока, було перевитрачено 188 230,20 гривень через формальні недоліки в тендерній пропозиції одного із найвигідніших учасників.
Всього в аукціоні приймали участь три учасника: ФОП Пирога В.І., ФОП Гоблик Т.М. та ФОП Синевич П.П.

Так, Обласним будинком дитини м. Свалява, було акцептовано пропозицію ФОП Синевич П.П, вартість якої склала 433 720,20 гривень, в той час, як в аукціоні приймав участь інший учасник ФОП Пирога В.І., яка запропонувала найвигіднішу ціну серед усіх учасників - 245 490,00 гривень. Проте, пропозиція ФОП Пирога В.І. була відхилена у зв’язку із відсутністю у тендерній пропозиції витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, а також копій 4-6 сторінок паспорту учасника.

Варто зазначити, що вибагливість замовника відносно надання вказаних документів є досить сумнівною, оскільки діючим законодавством передбачена можливість учасників конкурсних торгів не надавати документи та інформацію, які знаходяться у вільному доступі у відкритих єдиних державних реєстрах.

У разі необхідності, будь-яка особа може самостійно отримати дані про суб’єкта господарювання, основні засади його діяльності чи іншу інформацію, що міститься у витязі з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, оформивши безкоштовний запит на офіційному електронному сервісі Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/.

Відсутність копій сторінок паспорту, також можна віднести до несуттєвих помилок, оскільки вказаний недолік не передбачений, як підстава для відхилення пропозиції та не впливає на її оцінку в цілому. Більш того, інформація зазначена на 5-6 сторінках стосується громадян, які досягли 45-річного віку, в той час, як відповідно до паспорту, ФОП Пирога В.І. 1979 року народження.
Громадська організація «Верховенство права» намагалась отримати коментар з даного приводу у голови тендерного комітету замовника, Марії Софілканич, яка зазначила, що тендерний комітет діяв відповідно до умов документації конкурсних торгів. Проте, на питання чи діяв тендерний комітет відповідно до норм законодавства про публічні закупівлі, Марія Софілканич відповіді не надала.
З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Закарпатської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.