Инициативы

18 августа 2017
17 августа 2017
16 августа 2017
15 августа 2017
11 августа 2017
10 августа 2017
9 августа 2017
8 августа 2017

Новости

18 августа 2017
Власти в Ширяевском районе Одесской области покрывали бандитов, укравших зерно у компании «Укр Зерно Трейд»Служба по делам детей Киевской ГГА купит автомобиль «Volkswagen» у фирмы «КарпатыАвтоцентр» на сумму более 2 млн грн«Киевтеплоэнерго» вместо «Киевэнерго». От перемены фирм становится только хуже?«МСК-Строй» отремонтирует гимназию №7 по заказу Управления строительства Одесского горсовета на сумму более 24 млн грнНесмотря на три с половиной года конфликта, российские сети не торопятся сворачивать свой в бизнес в УкраинеНа заводах 15 областей, выпускающих алкогольную продукцию, ГФС провела обыскиФирма «Агроресурссистемы» разработает проект землеустройства по заказу Департамента экологии Киевской ОГА на сумму почти 1,5 млн грнНардеп провластной фракции Тымчук открыто угрожает Союзу журналистов, обещая наслать на организацию проверки всевозможных органовЗадолженность ПАО «Укрнафта» превысила 13 миллиардов гривен
17 августа 2017

Київські комунальники провели тендер з переплатою більше ніж мільйон гривень

Київські комунальники провели тендер з переплатою більше ніж мільйон гривень

30 січня 2017 року Комунальним підприємством «Житлоінвестбуд-УКБ», за результатами аукціону, який відбувся 24 січня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «Архітектурна Реноваційна Група» на виконання проектних робіт стадії «Робоча документація» по об’єкту «Будівництво загальноосвітньої школи з басейном на житловому масиві Осокорки, 10 мікрорайон, ділянки 65, 66 в Дарницькому районі міста Києва». Вартість робіт склала 3 791 400,00 гривень.

Всього в аукціоні приймали участь п’ять учасників: ТОВ «Водбуд-Україна», ДП «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування», ДП «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД», ТОВ «Український холдинг будівельних проектів» та ТОВ «Архітектурна Реноваційна Група».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Водбуд-Україна» - 2 480 000,00 гривень, яка виявилась на 1 311 400,00 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Однак, пропозиція учасника була відхилена у зв’язку із відсутністю листа-згоди з істотними умовами договору та документа із описом і прикладами формальних помилок.

Варто зазначити, що перед наданням пропозиції для участі в аукціоні учасник знайомиться з тендерною документацією та її умовами. Факт надання пропозиції для участі у торгах свідчить про згоду учасника з усіма умовами, зазначеними у тендерній документації.

Діючим законодавством не встановлений обов’язок для учасників тендеру, крім інших документів, надавати також інформацію із описом та прикладами формальних помилок, допущення яких учасниками в тендерних пропозиціях не призведе до відхилення їх пропозицій. Натомість, висвітлення питання щодо допущення формальних помилок покладається саме на замовника торгів.

Варто також зазначити, що замовник не зазначив про допущення учасником у наданій тендерній пропозиції будь-яких формальних помилок. Таким чином, замовник послався на формальні підстави та безпідставно відхилив пропозицію, яка могла зекономити 1 311 400,00 гривень.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи м. Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 

 


 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.