Держаудитслужба та ГО «Верховенство права» викрили незаконний тендер Рівненських ДСНСників

Сфера интересов: Публичные закупки
13.02.2017
Держаудитслужба та ГО «Верховенство права» викрили незаконний тендер Рівненських ДСНСників - Верховенство Права

Управління Західного офісу Держаудитслужби у Рівненській області, повідомило громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення допущені комітетом з конкурсних торгів 4 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області, під час закупівлі паливно-мастильних матеріалів.

Нагадаємо, що раніше громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів Рівненської області, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів 4 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області та відміни незаконних торгів - http://verhovenstvo.com/view/11469.

В результаті перевірки документації конкурсних торгів та пропозицій учасників, ревізорами було встановлено, що в аукціоні приймали участь три підприємства: ТОВ «Нафтотрейд ресурс», ПП «Окко-Бізнес Контракт» та ТОВ «Пром Гарант Плюс».

Аудиторами також було встановлено, що найдешевша пропозиція ТОВ «Енергогазрезерв» була відхилена через те, що наданий учасником витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, був виданий більше місячної давнини відносно дати розкриття пропозицій конкурсних торгів.

Як зазначив начальник Управління Західного офісу Держаудитслужби у Рівненській області Анатолій Карп'юк, замовник торгів взагалі не мав права вимагати таку довідку, у зв'язку із тим, що це прямо заборонено законодавством.

У зв'язку із викладеним, 4 Державному пожежно-рятувальному загону ГУ ДСНС України у Рівненській області, було спрямовано рекомендацію розірвати договір укладений в результаті незаконних торгів та притягти винних осіб до відповідальності. Про порушення були поінформовані Прокуратура Рівненської області та Управління захисту економіки в Рівненській області.

Нижче наводимо відповідь Управління Західного офісу Держаудитслужби у Рівненській області.


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии