Инициативы

23 января 2018
22 января 2018
19 января 2018
18 января 2018
17 января 2018
16 января 2018
12 января 2018
11 января 2018

Новости

24 января 2018
23 января 2018
Фирма «Телемост» окажет услуги телефонной связи и передачи данных по заказу ПАО «Укрпочта» на сумму более 2,7 млн грнГруппа компаний «Агринол» из Бердянска попала в уголовное дело по факту поставки армии «убийственного» моторного масла и подкупа военных«Фабрика Смаку» окажет услуги по доставке еды в больницы по заказу Одесской городской больницы №5 на сумму более 4 млн грнМонополизация поставок угля для «Центрэнерго»Газовые месторождения олигарха Павла Фукса перейдут в собственность владельцев сети супермаркетов АТБ«Управление механизированных работ» отремонтирует энергоблок №2 Южно-Украинской АЭС для «Энергоатома» на сумму более 28 млн грнКиностудия им. Довженко заявляет о попытке передачи ее земли компании "Трансбуд", основанной российской "Роснефтью"Началась монетизация субсидий на уровне предприятий

Держаудитслужба та ГО «Верховенство права» викрили незаконний тендер Рівненських ДСНСників

Держаудитслужба та ГО «Верховенство права» викрили незаконний тендер Рівненських ДСНСників

Управління Західного офісу Держаудитслужби у Рівненській області, повідомило громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення допущені комітетом з конкурсних торгів 4 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області, під час закупівлі паливно-мастильних матеріалів.

Нагадаємо, що раніше громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів Рівненської області, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів 4 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області та відміни незаконних торгів - http://verhovenstvo.com/view/11469.

В результаті перевірки документації конкурсних торгів та пропозицій учасників, ревізорами було встановлено, що в аукціоні приймали участь три підприємства: ТОВ «Нафтотрейд ресурс», ПП «Окко-Бізнес Контракт» та ТОВ «Пром Гарант Плюс».

Аудиторами також було встановлено, що найдешевша пропозиція ТОВ «Енергогазрезерв» була відхилена через те, що наданий учасником витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, був виданий більше місячної давнини відносно дати розкриття пропозицій конкурсних торгів.

Як зазначив начальник Управління Західного офісу Держаудитслужби у Рівненській області Анатолій Карп'юк, замовник торгів взагалі не мав права вимагати таку довідку, у зв'язку із тим, що це прямо заборонено законодавством.

У зв'язку із викладеним, 4 Державному пожежно-рятувальному загону ГУ ДСНС України у Рівненській області, було спрямовано рекомендацію розірвати договір укладений в результаті незаконних торгів та притягти винних осіб до відповідальності. Про порушення були поінформовані Прокуратура Рівненської області та Управління захисту економіки в Рівненській області.

Нижче наводимо відповідь Управління Західного офісу Держаудитслужби у Рівненській області.


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.