Инициативы

22 сентября 2017
20 сентября 2017
19 сентября 2017
18 сентября 2017
15 сентября 2017
14 сентября 2017
13 сентября 2017
12 сентября 2017

Новости

22 сентября 2017
Фирма «Техэнерго» окажет инженерные услуги по заказу КП «Харьковские теплосети» на сумму более 1,3 млн гривенНовая пенсионная реформа не будет ставить перед выбором – пенсия или зарплатаДо 8 лет лишения свободы обещают высшим чиновникам за плагиат в диссертацияхФирма «Бревес» отремонтирует инженерные сети дома по заказу Департамента ЖКХ Запорожского горсовета на сумму более 1,5 млн гривен«Нафтогаз» требует возмещения убытков из-за оккупации Крыма через Гаагский трибуналСитуация с рейдерским захватом территории Института проблем безопасности атомных электростанций за полгода не измениласьФирма «МЖК-Сервис» отремонтирует систему водопроводов микрорайона по заказу КП «Черниговводоканал» на сумму более 5 млн гривенУкраїнська Феміда відвернулася від засуджених з Криму та ОРДЛО?Списанные немецкие электрички за бюджетные средства для украинцев. Схема или новая реальность?
21 сентября 2017

Держаудитслужба та ГО «Верховенство права» викрили незаконний тендер Рівненських ДСНСників

Держаудитслужба та ГО «Верховенство права» викрили незаконний тендер Рівненських ДСНСників

Управління Західного офісу Держаудитслужби у Рівненській області, повідомило громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення допущені комітетом з конкурсних торгів 4 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області, під час закупівлі паливно-мастильних матеріалів.

Нагадаємо, що раніше громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів Рівненської області, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів 4 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області та відміни незаконних торгів - http://verhovenstvo.com/view/11469.

В результаті перевірки документації конкурсних торгів та пропозицій учасників, ревізорами було встановлено, що в аукціоні приймали участь три підприємства: ТОВ «Нафтотрейд ресурс», ПП «Окко-Бізнес Контракт» та ТОВ «Пром Гарант Плюс».

Аудиторами також було встановлено, що найдешевша пропозиція ТОВ «Енергогазрезерв» була відхилена через те, що наданий учасником витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, був виданий більше місячної давнини відносно дати розкриття пропозицій конкурсних торгів.

Як зазначив начальник Управління Західного офісу Держаудитслужби у Рівненській області Анатолій Карп'юк, замовник торгів взагалі не мав права вимагати таку довідку, у зв'язку із тим, що це прямо заборонено законодавством.

У зв'язку із викладеним, 4 Державному пожежно-рятувальному загону ГУ ДСНС України у Рівненській області, було спрямовано рекомендацію розірвати договір укладений в результаті незаконних торгів та притягти винних осіб до відповідальності. Про порушення були поінформовані Прокуратура Рівненської області та Управління захисту економіки в Рівненській області.

Нижче наводимо відповідь Управління Західного офісу Держаудитслужби у Рівненській області.


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.