Инициативы

17 октября 2018
16 октября 2018
12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018

Новости

17 октября 2018
В Одессе прошел форум «Дисциплинарная ответственность в области правосудия»Тернопільський радіозавод "Оріон" проданий за 57 мільйонів гривеньУ Харьковского отеля «Баден-Баден» отобрали "четыре звезды"Кто поможет украинским фермерам выжить, если государство их игнорирует?По заказу Николаевского горсовета сделают ремонт и термосанацию здания детского сада №87 на сумму почти 10 млн грнВ Шепетовке Хмельницкой области заезжие рейдеры захватили ФХ «Сварог»Работа «Росток-Холдинг» и все 17 его предприятий заблокирована. Судебный спор или рейдерский захват?По заказу Волынской ОГА отремонтируют дорогу Задыба-Клюськ Турийского района Волынской области на сумму более 14 млн грнВ Киевской области совершена пятая попытка рейдерского захвата ФХ «Хорс-КЛН»Украинские аграрии ищут защиты у властей от экспорта некачественной и дешевой гречки из РФПо заказу филиала «Харьковтрансгаз» проведут ремонт установки электрообогрева оборудования на сумму почти 5 млн грн
16 октября 2018

Тернопільські комунальники провели аукціон з переплатою більш ніж 74 тисячі гривень

Тернопільські комунальники провели аукціон з переплатою більш ніж 74 тисячі гривень

17 січня 2017 року Комунальним підприємством «Управління з експлуатації майнового комплексу Тернопільської обласної ради», за результатами аукціону, який відбувся 16 січня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «ФК «Астек-Інвест» на закупівлю 246 тисяч кубічних метрів природного газу. Вартість товару склала 1 981 588,00 гривень.

Всього в аукціоні приймали участь два учасника: ТОВ «Енергогазрезерв» та ТОВ «ФК «Астек-Інвест».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Енергогазрезерв» - 1 907 493,84,00 гривень, яка виявилась на 74 094,16 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Проте, зазначена пропозиція була відхилена через відсутність документів, які підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника підписувати документи тендерної пропозиції.

Варто зазначити, що згідно з діючим законодавством, учасники не зобов’язані надавати інформацію, яка міститься у відкритих та загальнодоступних реєстрах.

Інформація щодо осіб, які обираються до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи наявна в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, доступ до якого є вільним в офіційному кабінеті електронних сервісів Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/.

Більш того, всі документи, що надані учасником були підписані його директором, інформація про якого міститься у зазначеному відкритому державному реєстрі.

Таким чином, замовник використав формальні підстави та відхилив пропозицію, яка могла зберегти 74 094,16 гривень з бюджету.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Тернопільської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.


 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.