Инициативы

18 августа 2017
17 августа 2017
16 августа 2017
15 августа 2017
11 августа 2017
10 августа 2017
9 августа 2017
8 августа 2017

Новости

18 августа 2017
Власти в Ширяевском районе Одесской области покрывали бандитов, укравших зерно у компании «Укр Зерно Трейд»Служба по делам детей Киевской ГГА купит автомобиль «Volkswagen» у фирмы «КарпатыАвтоцентр» на сумму более 2 млн грн«Киевтеплоэнерго» вместо «Киевэнерго». От перемены фирм становится только хуже?«МСК-Строй» отремонтирует гимназию №7 по заказу Управления строительства Одесского горсовета на сумму более 24 млн грнНесмотря на три с половиной года конфликта, российские сети не торопятся сворачивать свой в бизнес в УкраинеНа заводах 15 областей, выпускающих алкогольную продукцию, ГФС провела обыскиФирма «Агроресурссистемы» разработает проект землеустройства по заказу Департамента экологии Киевской ОГА на сумму почти 1,5 млн грнНардеп провластной фракции Тымчук открыто угрожает Союзу журналистов, обещая наслать на организацию проверки всевозможных органовЗадолженность ПАО «Укрнафта» превысила 13 миллиардов гривен
17 августа 2017

Тернопільські комунальники провели аукціон з переплатою більш ніж 74 тисячі гривень

Тернопільські комунальники провели аукціон з переплатою більш ніж 74 тисячі гривень

17 січня 2017 року Комунальним підприємством «Управління з експлуатації майнового комплексу Тернопільської обласної ради», за результатами аукціону, який відбувся 16 січня 2017 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «ФК «Астек-Інвест» на закупівлю 246 тисяч кубічних метрів природного газу. Вартість товару склала 1 981 588,00 гривень.

Всього в аукціоні приймали участь два учасника: ТОВ «Енергогазрезерв» та ТОВ «ФК «Астек-Інвест».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Енергогазрезерв» - 1 907 493,84,00 гривень, яка виявилась на 74 094,16 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Проте, зазначена пропозиція була відхилена через відсутність документів, які підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника підписувати документи тендерної пропозиції.

Варто зазначити, що згідно з діючим законодавством, учасники не зобов’язані надавати інформацію, яка міститься у відкритих та загальнодоступних реєстрах.

Інформація щодо осіб, які обираються до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи наявна в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, доступ до якого є вільним в офіційному кабінеті електронних сервісів Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/.

Більш того, всі документи, що надані учасником були підписані його директором, інформація про якого міститься у зазначеному відкритому державному реєстрі.

Таким чином, замовник використав формальні підстави та відхилив пропозицію, яка могла зберегти 74 094,16 гривень з бюджету.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Тернопільської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.


 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.