Инициативы

22 сентября 2017
20 сентября 2017
19 сентября 2017
18 сентября 2017
15 сентября 2017
14 сентября 2017
13 сентября 2017
12 сентября 2017

Новости

22 сентября 2017
Фирма «Техэнерго» окажет инженерные услуги по заказу КП «Харьковские теплосети» на сумму более 1,3 млн гривенНовая пенсионная реформа не будет ставить перед выбором – пенсия или зарплатаДо 8 лет лишения свободы обещают высшим чиновникам за плагиат в диссертацияхФирма «Бревес» отремонтирует инженерные сети дома по заказу Департамента ЖКХ Запорожского горсовета на сумму более 1,5 млн гривен«Нафтогаз» требует возмещения убытков из-за оккупации Крыма через Гаагский трибуналСитуация с рейдерским захватом территории Института проблем безопасности атомных электростанций за полгода не измениласьФирма «МЖК-Сервис» отремонтирует систему водопроводов микрорайона по заказу КП «Черниговводоканал» на сумму более 5 млн гривенУкраїнська Феміда відвернулася від засуджених з Криму та ОРДЛО?Списанные немецкие электрички за бюджетные средства для украинцев. Схема или новая реальность?
21 сентября 2017

Нацполіція України: ГУНП в Хмельницькій області провело незаконний тендер

Нацполіція України: ГУНП в Хмельницькій області провело незаконний тендер

Департамент внутрішнього аудиту Національної поліції України, повідомив Громадську організацію «Верховенство права» про виявлені порушення, допущені комітетом з конкурсних торгів Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, під час закупівлі природного газу.

Нагадаємо, що раніше громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та відміни незаконних торгів, коли через безпідставне відхилення вигідної пропозиції було переплачено 128 тисяч гривень - http://verhovenstvo.com/view/11342.

В результаті проведеного дослідження, внутрішнім аудитом нацполіції було встановлено, що в закупівлі приймали участь п’ять підприємств: ТОВ «Газпостач-Черкаси», ТОВ «Енерго-сервісна компанія «Еско-північ», ТОВ «Енергія України», ТОВ «Укртрансгазсервіс» та ТОВ «Енергогазрезерв». Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Енерго-сервісна компанія «Еско-північ» - 1 536 700,00 гривень, яка виявилась дешевшою за ціну переможця - ТОВ «Укртрансгазсервіс» на 128 260,00 гривень.

Як зазначив начальник Департаменту внутрішнього аудиту Національної поліції України Віталій Старинець, ГУНП в Хмельницькій області рекомендовано припинити співпрацю із переможцем закупівлі, шляхом розірвання договору та проведення повторної закупівлі, через встановлені порушення під час оформлення документації конкурсних торгів, розгляду пропозицій учасників та недотримання принципів проведення закупівель.

Нижче наводимо відповідь Департаменту внутрішнього аудиту Національної поліції України

 

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.