Инициативы

22 мая 2018
17 мая 2018
16 мая 2018
15 мая 2018
14 мая 2018
11 мая 2018
10 мая 2018

Новости

17 мая 2018
16 мая 2018
Поддержат ли украинского производителя «Запорожтрансформатор» на тендере Днестровской ГАЭС на поставку трансформатора?Фирма «ПБС» сделает ремонт дороги Ясиня-Черная Тиса по заказу КП «Будкомплектторг» на сумму 18,5 млн грнНачато расследование по факту выдачи «литиевой лицензии» в отношении чиновников Госгеонедр и ООО "Петро-Консалтинг"Несмотря на отсутсвие лицензий на добычу углеводородов, «Укрнафта» не прекращает работыФирма «Укр-Реммонтаж» отремонтирует крыши домов в Днепре по заказу Днепровского горсовета на сумму более 27,7 млн грнЗакон об административной процедуре представлен для изученияЗавод «ФФУ Продакшн», который стал монополистом за бюджетные средства, или Коррупция на детях«МЕГО ЛТД» отремонтирует дорогу Берегово-Каменское Закарпатской обл. по заказу КП «Будкомплектторг» на сумму более 63 млн грн

Нацполіція України: ГУНП в Хмельницькій області провело незаконний тендер

Нацполіція України: ГУНП в Хмельницькій області провело незаконний тендер

Департамент внутрішнього аудиту Національної поліції України, повідомив Громадську організацію «Верховенство права» про виявлені порушення, допущені комітетом з конкурсних торгів Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, під час закупівлі природного газу.

Нагадаємо, що раніше громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та відміни незаконних торгів, коли через безпідставне відхилення вигідної пропозиції було переплачено 128 тисяч гривень - http://verhovenstvo.com/view/11342.

В результаті проведеного дослідження, внутрішнім аудитом нацполіції було встановлено, що в закупівлі приймали участь п’ять підприємств: ТОВ «Газпостач-Черкаси», ТОВ «Енерго-сервісна компанія «Еско-північ», ТОВ «Енергія України», ТОВ «Укртрансгазсервіс» та ТОВ «Енергогазрезерв». Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Енерго-сервісна компанія «Еско-північ» - 1 536 700,00 гривень, яка виявилась дешевшою за ціну переможця - ТОВ «Укртрансгазсервіс» на 128 260,00 гривень.

Як зазначив начальник Департаменту внутрішнього аудиту Національної поліції України Віталій Старинець, ГУНП в Хмельницькій області рекомендовано припинити співпрацю із переможцем закупівлі, шляхом розірвання договору та проведення повторної закупівлі, через встановлені порушення під час оформлення документації конкурсних торгів, розгляду пропозицій учасників та недотримання принципів проведення закупівель.

Нижче наводимо відповідь Департаменту внутрішнього аудиту Національної поліції України

 

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.