Нацполіція України: ГУНП в Хмельницькій області провело незаконний тендер

Сфера интересов: Публичные закупки
06.02.2017
Нацполіція України: ГУНП в Хмельницькій області провело незаконний тендер - Верховенство Права

Департамент внутрішнього аудиту Національної поліції України, повідомив Громадську організацію «Верховенство права» про виявлені порушення, допущені комітетом з конкурсних торгів Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, під час закупівлі природного газу.

Нагадаємо, що раніше громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та відміни незаконних торгів, коли через безпідставне відхилення вигідної пропозиції було переплачено 128 тисяч гривень - http://verhovenstvo.com/view/11342.

В результаті проведеного дослідження, внутрішнім аудитом нацполіції було встановлено, що в закупівлі приймали участь п’ять підприємств: ТОВ «Газпостач-Черкаси», ТОВ «Енерго-сервісна компанія «Еско-північ», ТОВ «Енергія України», ТОВ «Укртрансгазсервіс» та ТОВ «Енергогазрезерв». Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Енерго-сервісна компанія «Еско-північ» - 1 536 700,00 гривень, яка виявилась дешевшою за ціну переможця - ТОВ «Укртрансгазсервіс» на 128 260,00 гривень.

Як зазначив начальник Департаменту внутрішнього аудиту Національної поліції України Віталій Старинець, ГУНП в Хмельницькій області рекомендовано припинити співпрацю із переможцем закупівлі, шляхом розірвання договору та проведення повторної закупівлі, через встановлені порушення під час оформлення документації конкурсних торгів, розгляду пропозицій учасників та недотримання принципів проведення закупівель.

Нижче наводимо відповідь Департаменту внутрішнього аудиту Національної поліції України

 

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии