Прокуратура Закарпатської області розслідує сумнівний тендер із закупівлі газу

Сфера интересов: Публичные закупки
27.01.2017
Прокуратура Закарпатської області розслідує сумнівний тендер із закупівлі газу - Верховенство Права

Старший слідчий слідчого управління прокуратури Закарпатської області, повідомив Громадську організацію «Верховенство права», про початок досудового розслідування у відношенні до посадових осіб комітету з конкурсних торгів Закарпатської митниці Державної фіскальної служби України.

Нагадаємо, що раніше Громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів Закарпатської області, з метою проведення перевірок законності дій комітету з конкурсних торгів Закарпатської митниці Державної фіскальної служби України та відміни торгів із закупівлі 101 838 метрів кубічних природного газу за завищеною ціною - http://verhovenstvo.com/view/11498.

Додатково, старший слідчий прокуратури Закарпатської області М. Хрипак повідомив, що дані щодо порушень 18 листопад 2016 року були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань під № 42016070000000252, із визначенням правової кваліфікації за статтею 1 статті 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Нижче наводимо відповідь прокуратури Закарпатської області.

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии