Инициативы

17 октября 2018
16 октября 2018
12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018

Новости

17 октября 2018
В Одессе прошел форум «Дисциплинарная ответственность в области правосудия»Тернопільський радіозавод "Оріон" проданий за 57 мільйонів гривеньУ Харьковского отеля «Баден-Баден» отобрали "четыре звезды"Кто поможет украинским фермерам выжить, если государство их игнорирует?По заказу Николаевского горсовета сделают ремонт и термосанацию здания детского сада №87 на сумму почти 10 млн грнВ Шепетовке Хмельницкой области заезжие рейдеры захватили ФХ «Сварог»Работа «Росток-Холдинг» и все 17 его предприятий заблокирована. Судебный спор или рейдерский захват?По заказу Волынской ОГА отремонтируют дорогу Задыба-Клюськ Турийского района Волынской области на сумму более 14 млн грнВ Киевской области совершена пятая попытка рейдерского захвата ФХ «Хорс-КЛН»Украинские аграрии ищут защиты у властей от экспорта некачественной и дешевой гречки из РФПо заказу филиала «Харьковтрансгаз» проведут ремонт установки электрообогрева оборудования на сумму почти 5 млн грн
16 октября 2018

КП «Київський метрополітен» безпідставно відхилило вигідну пропозицію на аукціоні

КП «Київський метрополітен» безпідставно відхилило вигідну пропозицію на аукціоні

26 грудня 2016 року Комунальним підприємством «Київський метрополітен», за результатами аукціону, який відбувся 06 грудня 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «Група компаній «Центренерго» на закупівлю апаратури електричної для комутації чи захисту електричних кіл, на напругу не більше ніж 1000В. Вартість товару склала 132 260,21 гривень.

Всього в аукціоні приймали участь чотири учасника: ТОВ «Біолайт», ТОВ «Електросервіс», ТОВ «Портокран», ТОВ «Група компаній «Центренерго».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Біолайт» - 98 000,00 гривень, яка виявилась на 34 260,21 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Однак, замовник відхилив пропозицію вказаного підприємства через те, що в гарантійному листі щодо зобов’язання надання паспортів якості учасник не зазначив конкретний тип документа, який буде наданий для підтвердження якості продукції.

Слід звернути увагу, що учасник виконав вимогу замовника та надав гарантійний лист щодо зобов’язання надання паспортів якості на товар.

Крім того, у вказаному листі зазначено про те, що ТОВ «Біолайт» гарантує надання на момент поставки товару, документа, що підтверджує його якість. Проте, оскільки учасник не є безпосереднім виробником товару згідно предмета закупівлі, ним не може бути визначений чіткий вид документа, який буде наданий на підтвердження якості товару та який поширюється на даний вид продукції.

З вищезазначеного вбачається, що замовник не приділив належної уваги розгляду найбільш вигідної пропозицій та витратив зайві 34 260,21 гривень з бюджету.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи м. Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.


 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.