Инициативы

22 сентября 2017
20 сентября 2017
19 сентября 2017
18 сентября 2017
15 сентября 2017
14 сентября 2017
13 сентября 2017
12 сентября 2017

Новости

22 сентября 2017
Фирма «Техэнерго» окажет инженерные услуги по заказу КП «Харьковские теплосети» на сумму более 1,3 млн гривенНовая пенсионная реформа не будет ставить перед выбором – пенсия или зарплатаДо 8 лет лишения свободы обещают высшим чиновникам за плагиат в диссертацияхФирма «Бревес» отремонтирует инженерные сети дома по заказу Департамента ЖКХ Запорожского горсовета на сумму более 1,5 млн гривен«Нафтогаз» требует возмещения убытков из-за оккупации Крыма через Гаагский трибуналСитуация с рейдерским захватом территории Института проблем безопасности атомных электростанций за полгода не измениласьФирма «МЖК-Сервис» отремонтирует систему водопроводов микрорайона по заказу КП «Черниговводоканал» на сумму более 5 млн гривенУкраїнська Феміда відвернулася від засуджених з Криму та ОРДЛО?Списанные немецкие электрички за бюджетные средства для украинцев. Схема или новая реальность?
21 сентября 2017

КП «Київський метрополітен» безпідставно відхилило вигідну пропозицію на аукціоні

КП «Київський метрополітен» безпідставно відхилило вигідну пропозицію на аукціоні

26 грудня 2016 року Комунальним підприємством «Київський метрополітен», за результатами аукціону, який відбувся 06 грудня 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «Група компаній «Центренерго» на закупівлю апаратури електричної для комутації чи захисту електричних кіл, на напругу не більше ніж 1000В. Вартість товару склала 132 260,21 гривень.

Всього в аукціоні приймали участь чотири учасника: ТОВ «Біолайт», ТОВ «Електросервіс», ТОВ «Портокран», ТОВ «Група компаній «Центренерго».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Біолайт» - 98 000,00 гривень, яка виявилась на 34 260,21 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Однак, замовник відхилив пропозицію вказаного підприємства через те, що в гарантійному листі щодо зобов’язання надання паспортів якості учасник не зазначив конкретний тип документа, який буде наданий для підтвердження якості продукції.

Слід звернути увагу, що учасник виконав вимогу замовника та надав гарантійний лист щодо зобов’язання надання паспортів якості на товар.

Крім того, у вказаному листі зазначено про те, що ТОВ «Біолайт» гарантує надання на момент поставки товару, документа, що підтверджує його якість. Проте, оскільки учасник не є безпосереднім виробником товару згідно предмета закупівлі, ним не може бути визначений чіткий вид документа, який буде наданий на підтвердження якості товару та який поширюється на даний вид продукції.

З вищезазначеного вбачається, що замовник не приділив належної уваги розгляду найбільш вигідної пропозицій та витратив зайві 34 260,21 гривень з бюджету.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи м. Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.


 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.