Инициативы

12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018
28 сентября 2018
27 сентября 2018

Новости

12 октября 2018
По заказу Днепропетровской ОГА построят жилой дом в с.Слобожанское на сумму более 89,5 млн грнНеделю продолжается обыск в Одесской компании «ТБ Сервис», который перешел в стадию вывоза товара в неизвестном направленииОдесский апелляционный хозсуд признал законным решение Николаевского АМКУ о монополии «Николаевэлектротранса»Некачественные продукты питания в учреждениях Хмельницкой области. О чем молчит Госпродпотребслужба?«Надра Украины» хотят выкупить долю итальянской компании в украинской компании «Захидгазинвест»В киевскую компанию Moneyveo пришли с обысками сотрудники СБУ в штатском. Постановление вызывает сомнения у юристовПо заказу Львовской ОГА проведут реконструкцию детского сада в с.Нагуевичи на сумму более 12,1 млн грнВ Украине отсутствует контроль за деятельностью около 77% предприятий, из-за чего бюджет не дополучает средстваОчередной конфликт и рейдерский захват на рынке «Успех» в ОдессеПо заказу Ивано-Франковского горсовета проведут капитальный ремонт улицы Г. Мазепы на сумму более 16 млн грн
11 октября 2018

Одна з райдержадміністрацій Львівської області купила у панамської фірми газ з переплатою у 640 тисяч гривень

Одна з райдержадміністрацій Львівської області купила у панамської фірми газ з переплатою у 640 тисяч гривень

19 грудня 2016 року Відділом освіти Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Львівської області, за результатами аукціону, який відбувся 17 листопада 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ДП «Молтекс Нафта і Газ» компанії «Молтекс Бізнес» на закупівлю 357 750 метрів кубічних природного газу. Вартість товару склала 3 434 400,00 гривень.

Всього в аукціоні приймали участь три учасника: ТОВ «Нотокс», ТОВ «Енерго Прайм» та ДП «Молтекс Нафта і Газ» компанії «Молтекс Бізнес». Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Нотокс» - 2 786 872,50 гривень, яка виявилась на 647 527,50 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Проте, пропозиція учасника була відхилена у зв’язку із відсутністю реєстру наданих документів та інформації про технічні, якісні характеристики предмета закупівлі.

Наступну нижчу ціну запропонувало ТОВ «Енерго Прайм» - 2 790 450,00 гривень, яка виявилась на 643 950,0050 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Однак, пропозиція ТОВ «Енерго Прайм» була відхилена через відсутність у витязі з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань КВЕД на провадження господарської діяльності щодо предмету закупівлі.

Проте, не дивлячись на зауваження замовника, наданий учасником витяг все ж таки містить необхідний КВЕД щодо здійснення господарської діяльності із оптової торгівлі твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами та відповідає зазначеному предмету закупівлі.

Отже, тендерний комітет замовника не помітив чи навмисно вигадав неіснуючі підстави та відхилив пропозицію учасника, яка могла зекономити бюджету 647 527,50 гривень.

За допомогою аналітичної платформи «YouСontrol» -https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/31252602/, яка займається дослідженням та моніторингом станом українських компаній та бізнес-розвідкою, Громадській організації «Верховенство права» вдалося з’ясувати, що переможець торгів - ДП «Молтекс Нафта і Газ» компанії «Молтекс Бізнес» засновано ще в листопаді 2000 року із статутним капіталом 4 033 382,87 гривен. Директором підприємства є Василь Зварич, засновником підприємства є Панамська компанія «Молтекс Бізнес», а кінцевими бенефіціарами два громадянина Панами – Татіана Ітсель Сальдана Ескобар та Фернандо Енріке Монтеро Де Грасія. Підприємство почало брати участь в державних закупівлях тільки з листопада 2016 року.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Львівської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.


 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.