Инициативы

22 сентября 2017
20 сентября 2017
19 сентября 2017
18 сентября 2017
15 сентября 2017
14 сентября 2017
13 сентября 2017
12 сентября 2017

Новости

22 сентября 2017
Фирма «Техэнерго» окажет инженерные услуги по заказу КП «Харьковские теплосети» на сумму более 1,3 млн гривенНовая пенсионная реформа не будет ставить перед выбором – пенсия или зарплатаДо 8 лет лишения свободы обещают высшим чиновникам за плагиат в диссертацияхФирма «Бревес» отремонтирует инженерные сети дома по заказу Департамента ЖКХ Запорожского горсовета на сумму более 1,5 млн гривен«Нафтогаз» требует возмещения убытков из-за оккупации Крыма через Гаагский трибуналСитуация с рейдерским захватом территории Института проблем безопасности атомных электростанций за полгода не измениласьФирма «МЖК-Сервис» отремонтирует систему водопроводов микрорайона по заказу КП «Черниговводоканал» на сумму более 5 млн гривенУкраїнська Феміда відвернулася від засуджених з Криму та ОРДЛО?Списанные немецкие электрички за бюджетные средства для украинцев. Схема или новая реальность?
21 сентября 2017

Одна із сільрад Хмельницької області провела аукціон з переплатою більше ніж 94 тисячі гривень

Одна із сільрад Хмельницької області провела аукціон з переплатою більше ніж 94 тисячі гривень

19 грудня 2016 року Наркевицькою сільською радою Волочиського району Хмельницької області, за результатами аукціону, який відбувся 19 грудня 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ Фірма «Чіп-Сервіс» на закупівлю навчально-комп’ютерних комплексів для Наркевицької ЗОШ, Бубнівської ЗОШ, Шмирківської ЗОШ та для Дзеленецької ЗОШ. Вартість товару склала 484 022,00 гривень.

Всього в аукціоні приймали участь три підприємства та один приватний підприємець: ТОВ «Бі-Про», ТОВ «Техно Простір», ТОВ Фірма «Чіп-Сервіс» та ФОП Стаднік Віталій Григорович.
Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Бі-Про» - 390 000,00 гривень, яка виявилась дешевшою за ціну переможця на 94 022,00 гривень. Однак, замовник відхилив вказану пропозицію через те, що учасник не зазначив термін дії пропозиції у формі «Тендерна пропозиція».

Варто зазначити, що термін пропозицій був зазначений в умовах тендерній документації, в свою чергу, учасником у формі пропозиції , було вказано про те, що він погоджується виконати вимоги замовника та договору.

Отже, підписуючи дану форму, учасник фактично погодився виконувати вимоги тендерної пропозиції на протязі встановленого терміну дії пропозиції, та не зазначення її в окремому документі могло бути всього на всього формальною технічною помилкою.

За допомогою аналітичної платформи «Youcontrol» -https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/23835931/, яка займається дослідженням та моніторингом станом українських компаній та бізнес-розвідкою, Громадській організації «Верховенство права» вдалося з’ясувати, що переможець торгів - ТОВ Фірма «Чіп-Сервіс» засновано ще в грудні 1996 року із статутним капіталом 11 500,00 гривен. Засновниками підприємства є Ситнік Сергій та Ситнік Раїса.

Підприємство почало брати участь в державних закупівлях тільки з липня 2016 року, віддаючи перевагу невеликим тендерам, де сума замовлення не перевищувала 50 000,00 гривен.
З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Хмельницької області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.