Одна із сільрад Хмельницької області провела аукціон з переплатою більше ніж 94 тисячі гривень

Сфера интересов: Публичные закупки
13.01.2017
Одна із сільрад Хмельницької області провела аукціон з переплатою більше ніж 94 тисячі гривень - Верховенство Права

19 грудня 2016 року Наркевицькою сільською радою Волочиського району Хмельницької області, за результатами аукціону, який відбувся 19 грудня 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ Фірма «Чіп-Сервіс» на закупівлю навчально-комп’ютерних комплексів для Наркевицької ЗОШ, Бубнівської ЗОШ, Шмирківської ЗОШ та для Дзеленецької ЗОШ. Вартість товару склала 484 022,00 гривень.

Всього в аукціоні приймали участь три підприємства та один приватний підприємець: ТОВ «Бі-Про», ТОВ «Техно Простір», ТОВ Фірма «Чіп-Сервіс» та ФОП Стаднік Віталій Григорович.
Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Бі-Про» - 390 000,00 гривень, яка виявилась дешевшою за ціну переможця на 94 022,00 гривень. Однак, замовник відхилив вказану пропозицію через те, що учасник не зазначив термін дії пропозиції у формі «Тендерна пропозиція».

Варто зазначити, що термін пропозицій був зазначений в умовах тендерній документації, в свою чергу, учасником у формі пропозиції , було вказано про те, що він погоджується виконати вимоги замовника та договору.

Отже, підписуючи дану форму, учасник фактично погодився виконувати вимоги тендерної пропозиції на протязі встановленого терміну дії пропозиції, та не зазначення її в окремому документі могло бути всього на всього формальною технічною помилкою.

За допомогою аналітичної платформи «Youcontrol» -https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/23835931/, яка займається дослідженням та моніторингом станом українських компаній та бізнес-розвідкою, Громадській організації «Верховенство права» вдалося з’ясувати, що переможець торгів - ТОВ Фірма «Чіп-Сервіс» засновано ще в грудні 1996 року із статутним капіталом 11 500,00 гривен. Засновниками підприємства є Ситнік Сергій та Ситнік Раїса.

Підприємство почало брати участь в державних закупівлях тільки з липня 2016 року, віддаючи перевагу невеликим тендерам, де сума замовлення не перевищувала 50 000,00 гривен.
З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Хмельницької області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии