Инициативы

17 октября 2018
16 октября 2018
12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018

Новости

17 октября 2018
В Одессе прошел форум «Дисциплинарная ответственность в области правосудия»Тернопільський радіозавод "Оріон" проданий за 57 мільйонів гривеньУ Харьковского отеля «Баден-Баден» отобрали "четыре звезды"Кто поможет украинским фермерам выжить, если государство их игнорирует?По заказу Николаевского горсовета сделают ремонт и термосанацию здания детского сада №87 на сумму почти 10 млн грнВ Шепетовке Хмельницкой области заезжие рейдеры захватили ФХ «Сварог»Работа «Росток-Холдинг» и все 17 его предприятий заблокирована. Судебный спор или рейдерский захват?По заказу Волынской ОГА отремонтируют дорогу Задыба-Клюськ Турийского района Волынской области на сумму более 14 млн грнВ Киевской области совершена пятая попытка рейдерского захвата ФХ «Хорс-КЛН»Украинские аграрии ищут защиты у властей от экспорта некачественной и дешевой гречки из РФПо заказу филиала «Харьковтрансгаз» проведут ремонт установки электрообогрева оборудования на сумму почти 5 млн грн
16 октября 2018

Одна із сільрад Хмельницької області провела аукціон з переплатою більше ніж 94 тисячі гривень

Одна із сільрад Хмельницької області провела аукціон з переплатою більше ніж 94 тисячі гривень

19 грудня 2016 року Наркевицькою сільською радою Волочиського району Хмельницької області, за результатами аукціону, який відбувся 19 грудня 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ Фірма «Чіп-Сервіс» на закупівлю навчально-комп’ютерних комплексів для Наркевицької ЗОШ, Бубнівської ЗОШ, Шмирківської ЗОШ та для Дзеленецької ЗОШ. Вартість товару склала 484 022,00 гривень.

Всього в аукціоні приймали участь три підприємства та один приватний підприємець: ТОВ «Бі-Про», ТОВ «Техно Простір», ТОВ Фірма «Чіп-Сервіс» та ФОП Стаднік Віталій Григорович.
Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Бі-Про» - 390 000,00 гривень, яка виявилась дешевшою за ціну переможця на 94 022,00 гривень. Однак, замовник відхилив вказану пропозицію через те, що учасник не зазначив термін дії пропозиції у формі «Тендерна пропозиція».

Варто зазначити, що термін пропозицій був зазначений в умовах тендерній документації, в свою чергу, учасником у формі пропозиції , було вказано про те, що він погоджується виконати вимоги замовника та договору.

Отже, підписуючи дану форму, учасник фактично погодився виконувати вимоги тендерної пропозиції на протязі встановленого терміну дії пропозиції, та не зазначення її в окремому документі могло бути всього на всього формальною технічною помилкою.

За допомогою аналітичної платформи «Youcontrol» -https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/23835931/, яка займається дослідженням та моніторингом станом українських компаній та бізнес-розвідкою, Громадській організації «Верховенство права» вдалося з’ясувати, що переможець торгів - ТОВ Фірма «Чіп-Сервіс» засновано ще в грудні 1996 року із статутним капіталом 11 500,00 гривен. Засновниками підприємства є Ситнік Сергій та Ситнік Раїса.

Підприємство почало брати участь в державних закупівлях тільки з липня 2016 року, віддаючи перевагу невеликим тендерам, де сума замовлення не перевищувала 50 000,00 гривен.
З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Хмельницької області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.