Инициативы

22 сентября 2017
20 сентября 2017
19 сентября 2017
18 сентября 2017
15 сентября 2017
14 сентября 2017
13 сентября 2017
12 сентября 2017

Новости

22 сентября 2017
Фирма «Техэнерго» окажет инженерные услуги по заказу КП «Харьковские теплосети» на сумму более 1,3 млн гривенНовая пенсионная реформа не будет ставить перед выбором – пенсия или зарплатаДо 8 лет лишения свободы обещают высшим чиновникам за плагиат в диссертацияхФирма «Бревес» отремонтирует инженерные сети дома по заказу Департамента ЖКХ Запорожского горсовета на сумму более 1,5 млн гривен«Нафтогаз» требует возмещения убытков из-за оккупации Крыма через Гаагский трибуналСитуация с рейдерским захватом территории Института проблем безопасности атомных электростанций за полгода не измениласьФирма «МЖК-Сервис» отремонтирует систему водопроводов микрорайона по заказу КП «Черниговводоканал» на сумму более 5 млн гривенУкраїнська Феміда відвернулася від засуджених з Криму та ОРДЛО?Списанные немецкие электрички за бюджетные средства для украинцев. Схема или новая реальность?
21 сентября 2017

Київські чиновники переплатили більше мільйона гривень на аукціоні

Київські чиновники переплатили більше мільйона гривень на аукціоні

2 грудня 2016 року Комунальним підприємством Виконавчого органу Київської міської ради по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду міста Києва «Плесо», за результатами аукціону, який відбувся 28 листопада 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «Ріальто» на виконання проектних робіт. Вартість робіт склала 2 856 500,00 гривень.

Всього в аукціоні приймали участь п’ять учасників: ТОВ «Ріальто», ТОВ «Інститут «Київдормістпроект», ТОВ «Укргеоком», ТОВ «Київінжпроект» та ПП «Універсалгазбуд».

Найменшу ціну запропонувало ПП «Універсалгазбуд» - 1 348 604,51 гривень, яка виявилась на 1 507 895,49 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Проте, через те, що учасник не надав тендерне забезпечення у вигляді банківської гарантії його пропозиція була відхилена.

Наступну нижчу ціну запропонувало ТОВ «Укргеоком» - 1 670 000,00 гривень, яка виявилась на 1 186 500,00 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Однак, замовник прийняв рішення про відхилення цієї пропозиції у зв’язку із помилковим зазначенням у тендерній документації строку виконання робіт «90 днів і вище», замість потрібного «не вище 90 календарних днів з дати підписання договору про закупівлю».

Проте, відповідно із змістом довідки «Тендерна пропозиція» учасник погодився з усіма умовами тендерної документації по зазначених торгах та із основними умовами договору, які будуть включені у договір про закупівлю, у тому числі на строк виконання робіт не більше ніж 90 календарних днів.

Більш того, перед наданням пропозиції для участі у конкурсних торгах учасник знайомиться з документацією конкурсних торгів та її умовами. Факт надання пропозиції для участі у конкурсних торгах свідчить про згоду учасника з усіма умовами, зазначеними у документації конкурсних торгів.

Таким чином, технічна помилка, при зазначенні строку дії тендерної пропозиції не є підставою для переплати 1 186 500,00 гривень на аукціоні.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи міста Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.