Инициативы

23 января 2018
22 января 2018
19 января 2018
18 января 2018
17 января 2018
16 января 2018
12 января 2018
11 января 2018

Новости

24 января 2018
23 января 2018
Фирма «Телемост» окажет услуги телефонной связи и передачи данных по заказу ПАО «Укрпочта» на сумму более 2,7 млн грнГруппа компаний «Агринол» из Бердянска попала в уголовное дело по факту поставки армии «убийственного» моторного масла и подкупа военных«Фабрика Смаку» окажет услуги по доставке еды в больницы по заказу Одесской городской больницы №5 на сумму более 4 млн грнМонополизация поставок угля для «Центрэнерго»Газовые месторождения олигарха Павла Фукса перейдут в собственность владельцев сети супермаркетов АТБ«Управление механизированных работ» отремонтирует энергоблок №2 Южно-Украинской АЭС для «Энергоатома» на сумму более 28 млн грнКиностудия им. Довженко заявляет о попытке передачи ее земли компании "Трансбуд", основанной российской "Роснефтью"Началась монетизация субсидий на уровне предприятий
22 января 2018

Київські чиновники переплатили більше мільйона гривень на аукціоні

Київські чиновники переплатили більше мільйона гривень на аукціоні

2 грудня 2016 року Комунальним підприємством Виконавчого органу Київської міської ради по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду міста Києва «Плесо», за результатами аукціону, який відбувся 28 листопада 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «Ріальто» на виконання проектних робіт. Вартість робіт склала 2 856 500,00 гривень.

Всього в аукціоні приймали участь п’ять учасників: ТОВ «Ріальто», ТОВ «Інститут «Київдормістпроект», ТОВ «Укргеоком», ТОВ «Київінжпроект» та ПП «Універсалгазбуд».

Найменшу ціну запропонувало ПП «Універсалгазбуд» - 1 348 604,51 гривень, яка виявилась на 1 507 895,49 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Проте, через те, що учасник не надав тендерне забезпечення у вигляді банківської гарантії його пропозиція була відхилена.

Наступну нижчу ціну запропонувало ТОВ «Укргеоком» - 1 670 000,00 гривень, яка виявилась на 1 186 500,00 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Однак, замовник прийняв рішення про відхилення цієї пропозиції у зв’язку із помилковим зазначенням у тендерній документації строку виконання робіт «90 днів і вище», замість потрібного «не вище 90 календарних днів з дати підписання договору про закупівлю».

Проте, відповідно із змістом довідки «Тендерна пропозиція» учасник погодився з усіма умовами тендерної документації по зазначених торгах та із основними умовами договору, які будуть включені у договір про закупівлю, у тому числі на строк виконання робіт не більше ніж 90 календарних днів.

Більш того, перед наданням пропозиції для участі у конкурсних торгах учасник знайомиться з документацією конкурсних торгів та її умовами. Факт надання пропозиції для участі у конкурсних торгах свідчить про згоду учасника з усіма умовами, зазначеними у документації конкурсних торгів.

Таким чином, технічна помилка, при зазначенні строку дії тендерної пропозиції не є підставою для переплати 1 186 500,00 гривень на аукціоні.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи міста Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.