Инициативы

12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018
28 сентября 2018
27 сентября 2018

Новости

12 октября 2018
По заказу Днепропетровской ОГА построят жилой дом в с.Слобожанское на сумму более 89,5 млн грнНеделю продолжается обыск в Одесской компании «ТБ Сервис», который перешел в стадию вывоза товара в неизвестном направленииОдесский апелляционный хозсуд признал законным решение Николаевского АМКУ о монополии «Николаевэлектротранса»Некачественные продукты питания в учреждениях Хмельницкой области. О чем молчит Госпродпотребслужба?«Надра Украины» хотят выкупить долю итальянской компании в украинской компании «Захидгазинвест»В киевскую компанию Moneyveo пришли с обысками сотрудники СБУ в штатском. Постановление вызывает сомнения у юристовПо заказу Львовской ОГА проведут реконструкцию детского сада в с.Нагуевичи на сумму более 12,1 млн грнВ Украине отсутствует контроль за деятельностью около 77% предприятий, из-за чего бюджет не дополучает средстваОчередной конфликт и рейдерский захват на рынке «Успех» в ОдессеПо заказу Ивано-Франковского горсовета проведут капитальный ремонт улицы Г. Мазепы на сумму более 16 млн грн
11 октября 2018

Івано-Франківська облдержадміністрація на аукціоні акцептувала "потрібного" учасника за старі борги

Івано-Франківська облдержадміністрація на аукціоні акцептувала

01 грудня 2016 року Департаментом будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації, за результатами аукціону, який відбувся 28 листопада 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «Спільне підприємство «Будучність» на проведення робіт з відновлення після повеневих руйнувань мостового переходу на автомобільній дорозі та здійснення нового будівництва. Вартість робіт склала 9 969 626,00 гривень.

Всього в конкурсних торгах приймали участь п’ять підприємств: ТОВ «Будівельна компанія ТрейдЗахідБуд», ТОВ «Спільне підприємство «Будучність», ТДВ «Карпатнафтобуд», ДП «Івано-Франківський облавтодор «ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» та ТОВ «Інвестиційна будівельна компанія «Трансмост».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Будівельна компанія ТрейдЗахідБуд» - 7 529 204,00 гривень, яка виявилась дешевшою за ціну переможця на 2 440 422,00 гривень. Однак, замовник відхилив вказану пропозицію зазначивши, що учасник не надав документальне підтвердження досвіду виконання аналогічного договору.

Варто зазначити, що в складі конкурсної пропозиції учасника міститься довідка про виконання аналогічних договорів, до якої додано два договори з додатками. Предметом зазначених договорів є проведення капітального ремонту моста та будівництво дитячого садочку загального типу. Отже, один із зазначених договорів цілком відповідає зазначеному замовником предмету закупівлі.

Більш того, відповідно до умов тендерної документації, учасник повинен надати документи, які підтверджують його відповідність кваліфікаційним критеріям, зокрема документально підтверджений досвід виконання аналогічних договорів. Проте, замовник не зазначив, яку саме кількість договорів повинен надати учасник.

Таким чином, учасник підтвердив наявність досвіду виконання аналогічного договору та свою відповідність зазначеному кваліфікаційному критерію.

Але й це ще не все. За допомогою аналітичної платформи «Youcontrol» -https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/14359058/, яка займається дослідженням і моніторингом стану українських компаній і бізнес-розвідкою, Громадській організації «Верховенство права» вдалося з'ясувати, що ТОВ «Спільне підприємство «Будучність», створене ще в жовтні 1992 року із статутним капіталом 177 954,63 гривень. Керівником та основним засновником підприємства є депутат Івано-Франківської обласної ради, заступник голови постійної комісії обласної ради з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства – Павлів Роман Михайлович. За останні два роки ТОВ «Спільне підприємство «Будучність» встигло стати переможцем у державних закупівлях на загальну суму 37 443 514,00 гривень.

Варто також зазначити, що відповідно до рішення Господарського суду Івано-Франківської області, Департамент будівництва житлово-комунального господарства містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації, має борг перед ТОВ «Спільне підприємство «Будучність» у розмірі 1 052 128,00 гривень за виконання аварійно-відновлювальні роботи 36-метрового залізобетонного моста через р. Сівка на вулиці Чорновола в м. Калуш. Тож, не виключається можливість акцептування пропозиції ТОВ «Спільне підприємство «Будучність» для відповідних "взаєморозрахунків" із Замовником за попередні борги.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Івано-Франківської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.