Инициативы

18 августа 2017
17 августа 2017
16 августа 2017
15 августа 2017
11 августа 2017
10 августа 2017
9 августа 2017
8 августа 2017

Новости

18 августа 2017
Власти в Ширяевском районе Одесской области покрывали бандитов, укравших зерно у компании «Укр Зерно Трейд»Служба по делам детей Киевской ГГА купит автомобиль «Volkswagen» у фирмы «КарпатыАвтоцентр» на сумму более 2 млн грн«Киевтеплоэнерго» вместо «Киевэнерго». От перемены фирм становится только хуже?«МСК-Строй» отремонтирует гимназию №7 по заказу Управления строительства Одесского горсовета на сумму более 24 млн грнНесмотря на три с половиной года конфликта, российские сети не торопятся сворачивать свой в бизнес в УкраинеНа заводах 15 областей, выпускающих алкогольную продукцию, ГФС провела обыскиФирма «Агроресурссистемы» разработает проект землеустройства по заказу Департамента экологии Киевской ОГА на сумму почти 1,5 млн грнНардеп провластной фракции Тымчук открыто угрожает Союзу журналистов, обещая наслать на организацию проверки всевозможных органовЗадолженность ПАО «Укрнафта» превысила 13 миллиардов гривен
17 августа 2017

ВП «Складське господарство» ДП «НАЕК «Енергоатом» переплатило за картриджі «зайві» 293 тисячі гривень

ВП «Складське господарство» ДП «НАЕК «Енергоатом» переплатило за картриджі «зайві» 293 тисячі гривень

02 грудня 2016 року Відокремленим підрозділом «Складське господарство» Державного підприємства «НАЕК «Енергоатом», за результатами аукціону, який відбувся 17 листопада 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «Український папір» на закупівлю картриджів, тонерів, флешок, клавіатур. Вартість товару склала 359 950,00 гривень.

Всього в аукціоні приймали участь шість учасників: ТОВ «Камтекс», ФОП Онопріюк О.Я., ТОВ «В.М.», ФОП Киричко І.І., ТОВ «Український папір» та ФОП Серб П.П.
Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Камтекс» - 66 177,00 гривень, яка виявилась на 293 773,00 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Проте, замовник прийняв рішення про відхилення пропозиції учасника у зв’язку із відсутністю копії статуту підприємства та довідки, яка підтверджує, що у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб міститься інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.

Варто зазначити, що необхідна інформація про суб’єкта господарювання, яка міститься в статуті суб’єкта господарювання наявна в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, доступ до якого є вільним в офіційному кабінеті електронних сервісів Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/. Інша інформація із статуту суб’єкта господарювання, яка не міститься в реєстрі, стосується лише його внутрішніх корпоративних відносин та не має відношення до державних закупівель.

Крім того, відповідно до положень діючого законодавства підприємства, засновниками та власниками яких є фізичні особи не зобов’язані надавати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника.

Таким чином, замовник використав формальні підстави та відхилив пропозицію, яка могла зберегти 293 773,00 гривень.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Рівненської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


 


Loading...
Комментарии (1):
SSS (11.01.2017 14:13):
не может стоить картриджи 66 177,00 грн которые прописаны в тех. части Заказчика, поэтому и не положили Статут, для того что б не делать поставку, заведомо хорошо подготовленная подстава. На другие тендера Камтех почему то не забывает прикрепить Статут????


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.