ВП «Складське господарство» ДП «НАЕК «Енергоатом» переплатило за картриджі «зайві» 293 тисячі гривень

Сфера интересов: Публичные закупки
23.12.2016
ВП «Складське господарство» ДП «НАЕК «Енергоатом» переплатило за картриджі «зайві» 293 тисячі гривень - Верховенство Права

02 грудня 2016 року Відокремленим підрозділом «Складське господарство» Державного підприємства «НАЕК «Енергоатом», за результатами аукціону, який відбувся 17 листопада 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «Український папір» на закупівлю картриджів, тонерів, флешок, клавіатур. Вартість товару склала 359 950,00 гривень.

Всього в аукціоні приймали участь шість учасників: ТОВ «Камтекс», ФОП Онопріюк О.Я., ТОВ «В.М.», ФОП Киричко І.І., ТОВ «Український папір» та ФОП Серб П.П.
Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Камтекс» - 66 177,00 гривень, яка виявилась на 293 773,00 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Проте, замовник прийняв рішення про відхилення пропозиції учасника у зв’язку із відсутністю копії статуту підприємства та довідки, яка підтверджує, що у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб міститься інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.

Варто зазначити, що необхідна інформація про суб’єкта господарювання, яка міститься в статуті суб’єкта господарювання наявна в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, доступ до якого є вільним в офіційному кабінеті електронних сервісів Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/. Інша інформація із статуту суб’єкта господарювання, яка не міститься в реєстрі, стосується лише його внутрішніх корпоративних відносин та не має відношення до державних закупівель.

Крім того, відповідно до положень діючого законодавства підприємства, засновниками та власниками яких є фізичні особи не зобов’язані надавати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника.

Таким чином, замовник використав формальні підстави та відхилив пропозицію, яка могла зберегти 293 773,00 гривень.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Рівненської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


 


Комментарии 1
SSS 11.01.2017 14:13
не может стоить картриджи 66 177,00 грн которые прописаны в тех. части Заказчика, поэтому и не положили Статут, для того что б не делать поставку, заведомо хорошо подготовленная подстава. На другие тендера Камтех почему то не забывает прикрепить Статут????

Лента новостей

Комментарии