Инициативы

22 мая 2018
17 мая 2018
16 мая 2018
15 мая 2018
14 мая 2018
11 мая 2018
10 мая 2018

Новости

17 мая 2018
16 мая 2018
Поддержат ли украинского производителя «Запорожтрансформатор» на тендере Днестровской ГАЭС на поставку трансформатора?Фирма «ПБС» сделает ремонт дороги Ясиня-Черная Тиса по заказу КП «Будкомплектторг» на сумму 18,5 млн грнНачато расследование по факту выдачи «литиевой лицензии» в отношении чиновников Госгеонедр и ООО "Петро-Консалтинг"Несмотря на отсутсвие лицензий на добычу углеводородов, «Укрнафта» не прекращает работыФирма «Укр-Реммонтаж» отремонтирует крыши домов в Днепре по заказу Днепровского горсовета на сумму более 27,7 млн грнЗакон об административной процедуре представлен для изученияЗавод «ФФУ Продакшн», который стал монополистом за бюджетные средства, или Коррупция на детях«МЕГО ЛТД» отремонтирует дорогу Берегово-Каменское Закарпатской обл. по заказу КП «Будкомплектторг» на сумму более 63 млн грн

ДСП «Чорнобильска АЕС» переплатила за лампи 150 тисяч гривень

ДСП «Чорнобильска АЕС» переплатила за лампи 150 тисяч гривень

22 листопада 2016 року Державним спеціалізованим підприємством «Чорнобильска АЕС», за результатами аукціону, який відбувся 15 листопада 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «Союз-Світло України» на закупівлю ламп та світильників. Вартість товару склала 414 990,00 гривень.
Всього в аукціоні приймали участь сім учасників: ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Віан», ТОВ «Союз-Світло України», ТОВ «Регіонфарм», ТОВ «Чернігівторг», ТОВ «Екотекс-Україна», ТОВ «ДК Інтро» та ТОВ «Комплітех».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Віан» - 264 162,00 гривень, яка виявилась на 150 828,00 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Однак, замовник прийняв рішення про відхилення пропозиції учасника через відсутність інформації щодо заборгованості із сплати податків і зборів.

Варто зазначити, що інформацію про наявність чи відсутність у юридичної особи заборгованості із сплати податків і зборів можна оперативно та безкоштовно отримати на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України - http://sfs.gov.ua/businesspartner.

Вказані обставини свідчать про безпідставність відхилення найбільш вигідної прпозиції учасника та надмірне перевитрачання коштів з державного бюджету у сумі 150 828,00 гривень.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулась в компетентні органи Київської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.