Инициативы

25 мая 2017
23 мая 2017
19 мая 2017
18 мая 2017
17 мая 2017
16 мая 2017
15 мая 2017

Новости

26 мая 2017
В Одессе провели обыски в помещениях «Одессатранспарксервис»Теперь автовладельцам придется снимать проведение техосмотра на фото и видеоГП «Автоматика и машиностроение» купит фильтровальную ленту у фирмы «Экоспецприбор» на сумму более 1,2 млн грнРуководство Международного аэропорта Одесса «наубирало» снег на 2 миллиона гривенКиевская городская больница №1 купит кислород для медицинских целей у фирмы «Криогенсервис» на сумму почти 194 тыс грнЗачем налоговики обыскивают посылки украинцев?Фирма «ВКК «Альянсремтрактор» окажет Ренийскому порту услуги по ремонту узлов и агрегатов бульдозера на сумму почти 71 тысяча гривенГруппа неизвестных захватила кабинет председателя ГосгеонедрЗапорожская АЭС купит розетки, выключатели и др. у фирмы «Кинтегро» на сумму почти 384 тыс грнКабинет министров упраздняет Госсанэпидслужбу
25 мая 2017

ДСП «Чорнобильска АЕС» переплатила за лампи 150 тисяч гривень

ДСП «Чорнобильска АЕС» переплатила за лампи 150 тисяч гривень

22 листопада 2016 року Державним спеціалізованим підприємством «Чорнобильска АЕС», за результатами аукціону, який відбувся 15 листопада 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «Союз-Світло України» на закупівлю ламп та світильників. Вартість товару склала 414 990,00 гривень.
Всього в аукціоні приймали участь сім учасників: ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Віан», ТОВ «Союз-Світло України», ТОВ «Регіонфарм», ТОВ «Чернігівторг», ТОВ «Екотекс-Україна», ТОВ «ДК Інтро» та ТОВ «Комплітех».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Віан» - 264 162,00 гривень, яка виявилась на 150 828,00 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Однак, замовник прийняв рішення про відхилення пропозиції учасника через відсутність інформації щодо заборгованості із сплати податків і зборів.

Варто зазначити, що інформацію про наявність чи відсутність у юридичної особи заборгованості із сплати податків і зборів можна оперативно та безкоштовно отримати на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України - http://sfs.gov.ua/businesspartner.

Вказані обставини свідчать про безпідставність відхилення найбільш вигідної прпозиції учасника та надмірне перевитрачання коштів з державного бюджету у сумі 150 828,00 гривень.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулась в компетентні органи Київської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.