Инициативы

22 сентября 2017
20 сентября 2017
19 сентября 2017
18 сентября 2017
15 сентября 2017
14 сентября 2017
13 сентября 2017
12 сентября 2017

Новости

22 сентября 2017
Фирма «Техэнерго» окажет инженерные услуги по заказу КП «Харьковские теплосети» на сумму более 1,3 млн гривенНовая пенсионная реформа не будет ставить перед выбором – пенсия или зарплатаДо 8 лет лишения свободы обещают высшим чиновникам за плагиат в диссертацияхФирма «Бревес» отремонтирует инженерные сети дома по заказу Департамента ЖКХ Запорожского горсовета на сумму более 1,5 млн гривен«Нафтогаз» требует возмещения убытков из-за оккупации Крыма через Гаагский трибуналСитуация с рейдерским захватом территории Института проблем безопасности атомных электростанций за полгода не измениласьФирма «МЖК-Сервис» отремонтирует систему водопроводов микрорайона по заказу КП «Черниговводоканал» на сумму более 5 млн гривенУкраїнська Феміда відвернулася від засуджених з Криму та ОРДЛО?Списанные немецкие электрички за бюджетные средства для украинцев. Схема или новая реальность?
21 сентября 2017

ДСП «Чорнобильска АЕС» переплатила за лампи 150 тисяч гривень

ДСП «Чорнобильска АЕС» переплатила за лампи 150 тисяч гривень

22 листопада 2016 року Державним спеціалізованим підприємством «Чорнобильска АЕС», за результатами аукціону, який відбувся 15 листопада 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «Союз-Світло України» на закупівлю ламп та світильників. Вартість товару склала 414 990,00 гривень.
Всього в аукціоні приймали участь сім учасників: ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Віан», ТОВ «Союз-Світло України», ТОВ «Регіонфарм», ТОВ «Чернігівторг», ТОВ «Екотекс-Україна», ТОВ «ДК Інтро» та ТОВ «Комплітех».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Віан» - 264 162,00 гривень, яка виявилась на 150 828,00 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Однак, замовник прийняв рішення про відхилення пропозиції учасника через відсутність інформації щодо заборгованості із сплати податків і зборів.

Варто зазначити, що інформацію про наявність чи відсутність у юридичної особи заборгованості із сплати податків і зборів можна оперативно та безкоштовно отримати на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України - http://sfs.gov.ua/businesspartner.

Вказані обставини свідчать про безпідставність відхилення найбільш вигідної прпозиції учасника та надмірне перевитрачання коштів з державного бюджету у сумі 150 828,00 гривень.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулась в компетентні органи Київської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.