ДСП «Чорнобильска АЕС» переплатила за лампи 150 тисяч гривень

Сфера интересов: Публичные закупки
15.12.2016
ДСП «Чорнобильска АЕС» переплатила за лампи 150 тисяч гривень - Верховенство Права

22 листопада 2016 року Державним спеціалізованим підприємством «Чорнобильска АЕС», за результатами аукціону, який відбувся 15 листопада 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «Союз-Світло України» на закупівлю ламп та світильників. Вартість товару склала 414 990,00 гривень.
Всього в аукціоні приймали участь сім учасників: ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Віан», ТОВ «Союз-Світло України», ТОВ «Регіонфарм», ТОВ «Чернігівторг», ТОВ «Екотекс-Україна», ТОВ «ДК Інтро» та ТОВ «Комплітех».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Віан» - 264 162,00 гривень, яка виявилась на 150 828,00 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Однак, замовник прийняв рішення про відхилення пропозиції учасника через відсутність інформації щодо заборгованості із сплати податків і зборів.

Варто зазначити, що інформацію про наявність чи відсутність у юридичної особи заборгованості із сплати податків і зборів можна оперативно та безкоштовно отримати на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України - http://sfs.gov.ua/businesspartner.

Вказані обставини свідчать про безпідставність відхилення найбільш вигідної прпозиції учасника та надмірне перевитрачання коштів з державного бюджету у сумі 150 828,00 гривень.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулась в компетентні органи Київської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии