Инициативы

22 сентября 2017
20 сентября 2017
19 сентября 2017
18 сентября 2017
15 сентября 2017
14 сентября 2017
13 сентября 2017
12 сентября 2017

Новости

22 сентября 2017
Фирма «Техэнерго» окажет инженерные услуги по заказу КП «Харьковские теплосети» на сумму более 1,3 млн гривенНовая пенсионная реформа не будет ставить перед выбором – пенсия или зарплатаДо 8 лет лишения свободы обещают высшим чиновникам за плагиат в диссертацияхФирма «Бревес» отремонтирует инженерные сети дома по заказу Департамента ЖКХ Запорожского горсовета на сумму более 1,5 млн гривен«Нафтогаз» требует возмещения убытков из-за оккупации Крыма через Гаагский трибуналСитуация с рейдерским захватом территории Института проблем безопасности атомных электростанций за полгода не измениласьФирма «МЖК-Сервис» отремонтирует систему водопроводов микрорайона по заказу КП «Черниговводоканал» на сумму более 5 млн гривенУкраїнська Феміда відвернулася від засуджених з Криму та ОРДЛО?Списанные немецкие электрички за бюджетные средства для украинцев. Схема или новая реальность?
21 сентября 2017

Тернопільські комунальники провели незаконний тендер на 9 мільйонів гривень

Тернопільські комунальники провели незаконний тендер на 9 мільйонів гривень

Державна фінансова інспекція у Тернопільській області повідомила Громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення, допущені комітетом з конкурсних торгів Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради, під час закупівлі послуг із реконструкції набережної Тернопільського ставу.

Нагадаємо, що раніше Громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів Тернопільської області, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради - http://verhovenstvo.com/view/10771.

В результаті перевірки документації конкурсних торгів та пропозицій учасників, ревізорами було встановлено, що в торгах приймали участь ТОВ «Тернопільбуд», ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест», ТОВ «ТОМ-ІнвестБуд».

Найдешевша пропозиція ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест» була відхилено через те, що в інформаційній довідці учасника було вказано, що інформація, про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, міститься в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб – підприємців, однак вказана інформація в реєстрі відсутня.

Як зазначив виконуючий обов'язки начальника Держфінінспекції у Тернопільській області Євген Держерука, згідно діючого законодавства, відомості про кінцевого бенефіціарного власника не подаються до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, юридичними особами, засновниками або учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники таких юридичних осіб збігаються з їх засновниками або учасниками. У такому разі, засновники або учасники - фізичні особи є бенефіціарними власниками такої юридичної особи. ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест» підпадає під дію цього положення законодавства.

Окрім цього, ревізорами було виявлено, що тендерним комітетом замовника не відхилено не відповідаючу вимогам законодавства та документації конкурсних торгів пропозицію іншого учасника - ТОВ «ТОМ-ІнвестБуд».

У зв'язку із викладеним, Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради було спрямовано пропозицію щодо усунення порушень, про виявлені порушення також поінформовано Прокуратуру Тернопільської області та Тернопільську міську раду.

Нижче наводимо відповідь Держфінінспекції у Тернопільській області.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.