Инициативы

23 января 2018
22 января 2018
19 января 2018
18 января 2018
17 января 2018
16 января 2018
12 января 2018
11 января 2018

Новости

24 января 2018
23 января 2018
Фирма «Телемост» окажет услуги телефонной связи и передачи данных по заказу ПАО «Укрпочта» на сумму более 2,7 млн грнГруппа компаний «Агринол» из Бердянска попала в уголовное дело по факту поставки армии «убийственного» моторного масла и подкупа военных«Фабрика Смаку» окажет услуги по доставке еды в больницы по заказу Одесской городской больницы №5 на сумму более 4 млн грнМонополизация поставок угля для «Центрэнерго»Газовые месторождения олигарха Павла Фукса перейдут в собственность владельцев сети супермаркетов АТБ«Управление механизированных работ» отремонтирует энергоблок №2 Южно-Украинской АЭС для «Энергоатома» на сумму более 28 млн грнКиностудия им. Довженко заявляет о попытке передачи ее земли компании "Трансбуд", основанной российской "Роснефтью"Началась монетизация субсидий на уровне предприятий

Тернопільські комунальники провели незаконний тендер на 9 мільйонів гривень

Тернопільські комунальники провели незаконний тендер на 9 мільйонів гривень

Державна фінансова інспекція у Тернопільській області повідомила Громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення, допущені комітетом з конкурсних торгів Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради, під час закупівлі послуг із реконструкції набережної Тернопільського ставу.

Нагадаємо, що раніше Громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів Тернопільської області, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради - http://verhovenstvo.com/view/10771.

В результаті перевірки документації конкурсних торгів та пропозицій учасників, ревізорами було встановлено, що в торгах приймали участь ТОВ «Тернопільбуд», ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест», ТОВ «ТОМ-ІнвестБуд».

Найдешевша пропозиція ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест» була відхилено через те, що в інформаційній довідці учасника було вказано, що інформація, про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, міститься в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб – підприємців, однак вказана інформація в реєстрі відсутня.

Як зазначив виконуючий обов'язки начальника Держфінінспекції у Тернопільській області Євген Держерука, згідно діючого законодавства, відомості про кінцевого бенефіціарного власника не подаються до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, юридичними особами, засновниками або учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники таких юридичних осіб збігаються з їх засновниками або учасниками. У такому разі, засновники або учасники - фізичні особи є бенефіціарними власниками такої юридичної особи. ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест» підпадає під дію цього положення законодавства.

Окрім цього, ревізорами було виявлено, що тендерним комітетом замовника не відхилено не відповідаючу вимогам законодавства та документації конкурсних торгів пропозицію іншого учасника - ТОВ «ТОМ-ІнвестБуд».

У зв'язку із викладеним, Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради було спрямовано пропозицію щодо усунення порушень, про виявлені порушення також поінформовано Прокуратуру Тернопільської області та Тернопільську міську раду.

Нижче наводимо відповідь Держфінінспекції у Тернопільській області.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.