Инициативы

17 октября 2018
16 октября 2018
12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018

Новости

17 октября 2018
В Одессе прошел форум «Дисциплинарная ответственность в области правосудия»Тернопільський радіозавод "Оріон" проданий за 57 мільйонів гривеньУ Харьковского отеля «Баден-Баден» отобрали "четыре звезды"Кто поможет украинским фермерам выжить, если государство их игнорирует?По заказу Николаевского горсовета сделают ремонт и термосанацию здания детского сада №87 на сумму почти 10 млн грнВ Шепетовке Хмельницкой области заезжие рейдеры захватили ФХ «Сварог»Работа «Росток-Холдинг» и все 17 его предприятий заблокирована. Судебный спор или рейдерский захват?По заказу Волынской ОГА отремонтируют дорогу Задыба-Клюськ Турийского района Волынской области на сумму более 14 млн грнВ Киевской области совершена пятая попытка рейдерского захвата ФХ «Хорс-КЛН»Украинские аграрии ищут защиты у властей от экспорта некачественной и дешевой гречки из РФПо заказу филиала «Харьковтрансгаз» проведут ремонт установки электрообогрева оборудования на сумму почти 5 млн грн
16 октября 2018

Тернопільські комунальники провели незаконний тендер на 9 мільйонів гривень

Тернопільські комунальники провели незаконний тендер на 9 мільйонів гривень

Державна фінансова інспекція у Тернопільській області повідомила Громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення, допущені комітетом з конкурсних торгів Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради, під час закупівлі послуг із реконструкції набережної Тернопільського ставу.

Нагадаємо, що раніше Громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів Тернопільської області, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради - http://verhovenstvo.com/view/10771.

В результаті перевірки документації конкурсних торгів та пропозицій учасників, ревізорами було встановлено, що в торгах приймали участь ТОВ «Тернопільбуд», ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест», ТОВ «ТОМ-ІнвестБуд».

Найдешевша пропозиція ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест» була відхилено через те, що в інформаційній довідці учасника було вказано, що інформація, про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, міститься в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб – підприємців, однак вказана інформація в реєстрі відсутня.

Як зазначив виконуючий обов'язки начальника Держфінінспекції у Тернопільській області Євген Держерука, згідно діючого законодавства, відомості про кінцевого бенефіціарного власника не подаються до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, юридичними особами, засновниками або учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники таких юридичних осіб збігаються з їх засновниками або учасниками. У такому разі, засновники або учасники - фізичні особи є бенефіціарними власниками такої юридичної особи. ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест» підпадає під дію цього положення законодавства.

Окрім цього, ревізорами було виявлено, що тендерним комітетом замовника не відхилено не відповідаючу вимогам законодавства та документації конкурсних торгів пропозицію іншого учасника - ТОВ «ТОМ-ІнвестБуд».

У зв'язку із викладеним, Управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради було спрямовано пропозицію щодо усунення порушень, про виявлені порушення також поінформовано Прокуратуру Тернопільської області та Тернопільську міську раду.

Нижче наводимо відповідь Держфінінспекції у Тернопільській області.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.