Деснянська райдержадміністрація Києва провела незаконний тендер на 490 тисяч гривень

Сфера интересов: Публичные закупки
21.11.2016
Деснянська райдержадміністрація Києва провела незаконний тендер на 490 тисяч гривень - Верховенство Права

Державна фінансова інспекція в м. Києві повідомила громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення допущені комітетом з конкурсних торгів Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, під час закупівлі молочної продукції.

Нагадаємо, що раніше громадська організація «Верховенство права», зверталась до правоохоронних та контролюючих органів міста Києва, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації та відміни незаконних торгів - http://verhovenstvo.com/view/10954.

Також необхідно зазначити, що раніше Київською місцевою прокуратурою № 3, дані щодо протиправних дій чиновників, були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань під № 42016101030000050, розслідування було доручено Деснянському районному управлінню поліції - http://verhovenstvo.com/view/11208.

Як пояснив начальник Держфінінспекції в м. Києві Сергій Єфіменко, ревізорами було встановлено, що в торгах приймали участь три підприємства, а саме ПП «Роса», ТОВ «Фірма «Фавор» та ТОВ «Українська промислово-логістична група Зиск».

Комітет з конкурсних торгів замовника відхилив пропозицію ТОВ «Українська промислово-логістична група Зиск» та допустив до оцінки пропозиції ПП «Роса» та ТОВ «Фірма «Фавор», у той час, як повинен був відхилити ще й пропозицію ПП «Роса» та взагалі скасувати торги, як такі, в яких приймали участь менше двох учасників.

У зв'язку із викладеним, Управлінню освіти Деснянської районної в місті і державної адміністрації, було спрямовано рекомендацію щодо усунення порушень та притягнення до відповідальності винних осіб.

Нижче наводимо відповідь Держфінінспекції в м. Києві

 


Комментарии 1
Влад 22.12.2016 15:21
Мда, такие деньги утекают

Лента новостей

Комментарии