Инициативы

18 августа 2017
17 августа 2017
16 августа 2017
15 августа 2017
11 августа 2017
10 августа 2017
9 августа 2017
8 августа 2017

Новости

18 августа 2017
Власти в Ширяевском районе Одесской области покрывали бандитов, укравших зерно у компании «Укр Зерно Трейд»Служба по делам детей Киевской ГГА купит автомобиль «Volkswagen» у фирмы «КарпатыАвтоцентр» на сумму более 2 млн грн«Киевтеплоэнерго» вместо «Киевэнерго». От перемены фирм становится только хуже?«МСК-Строй» отремонтирует гимназию №7 по заказу Управления строительства Одесского горсовета на сумму более 24 млн грнНесмотря на три с половиной года конфликта, российские сети не торопятся сворачивать свой в бизнес в УкраинеНа заводах 15 областей, выпускающих алкогольную продукцию, ГФС провела обыскиФирма «Агроресурссистемы» разработает проект землеустройства по заказу Департамента экологии Киевской ОГА на сумму почти 1,5 млн грнНардеп провластной фракции Тымчук открыто угрожает Союзу журналистов, обещая наслать на организацию проверки всевозможных органовЗадолженность ПАО «Укрнафта» превысила 13 миллиардов гривен
17 августа 2017

Деснянська райдержадміністрація Києва провела незаконний тендер на 490 тисяч гривень

Деснянська райдержадміністрація Києва провела незаконний тендер на 490 тисяч гривень

Державна фінансова інспекція в м. Києві повідомила громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення допущені комітетом з конкурсних торгів Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, під час закупівлі молочної продукції.

Нагадаємо, що раніше громадська організація «Верховенство права», зверталась до правоохоронних та контролюючих органів міста Києва, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації та відміни незаконних торгів - http://verhovenstvo.com/view/10954.

Також необхідно зазначити, що раніше Київською місцевою прокуратурою № 3, дані щодо протиправних дій чиновників, були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань під № 42016101030000050, розслідування було доручено Деснянському районному управлінню поліції - http://verhovenstvo.com/view/11208.

Як пояснив начальник Держфінінспекції в м. Києві Сергій Єфіменко, ревізорами було встановлено, що в торгах приймали участь три підприємства, а саме ПП «Роса», ТОВ «Фірма «Фавор» та ТОВ «Українська промислово-логістична група Зиск».

Комітет з конкурсних торгів замовника відхилив пропозицію ТОВ «Українська промислово-логістична група Зиск» та допустив до оцінки пропозиції ПП «Роса» та ТОВ «Фірма «Фавор», у той час, як повинен був відхилити ще й пропозицію ПП «Роса» та взагалі скасувати торги, як такі, в яких приймали участь менше двох учасників.

У зв'язку із викладеним, Управлінню освіти Деснянської районної в місті і державної адміністрації, було спрямовано рекомендацію щодо усунення порушень та притягнення до відповідальності винних осіб.

Нижче наводимо відповідь Держфінінспекції в м. Києві

 


Loading...
Комментарии (1):
Влад (22.12.2016 15:21):
Мда, такие деньги утекают


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.