Инициативы

12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018
28 сентября 2018
27 сентября 2018

Новости

12 октября 2018
По заказу Днепропетровской ОГА построят жилой дом в с.Слобожанское на сумму более 89,5 млн грнНеделю продолжается обыск в Одесской компании «ТБ Сервис», который перешел в стадию вывоза товара в неизвестном направленииОдесский апелляционный хозсуд признал законным решение Николаевского АМКУ о монополии «Николаевэлектротранса»Некачественные продукты питания в учреждениях Хмельницкой области. О чем молчит Госпродпотребслужба?«Надра Украины» хотят выкупить долю итальянской компании в украинской компании «Захидгазинвест»В киевскую компанию Moneyveo пришли с обысками сотрудники СБУ в штатском. Постановление вызывает сомнения у юристовПо заказу Львовской ОГА проведут реконструкцию детского сада в с.Нагуевичи на сумму более 12,1 млн грнВ Украине отсутствует контроль за деятельностью около 77% предприятий, из-за чего бюджет не дополучает средстваОчередной конфликт и рейдерский захват на рынке «Успех» в ОдессеПо заказу Ивано-Франковского горсовета проведут капитальный ремонт улицы Г. Мазепы на сумму более 16 млн грн
11 октября 2018

Деснянська райдержадміністрація Києва провела незаконний тендер на 490 тисяч гривень

Деснянська райдержадміністрація Києва провела незаконний тендер на 490 тисяч гривень

Державна фінансова інспекція в м. Києві повідомила громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення допущені комітетом з конкурсних торгів Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, під час закупівлі молочної продукції.

Нагадаємо, що раніше громадська організація «Верховенство права», зверталась до правоохоронних та контролюючих органів міста Києва, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації та відміни незаконних торгів - http://verhovenstvo.com/view/10954.

Також необхідно зазначити, що раніше Київською місцевою прокуратурою № 3, дані щодо протиправних дій чиновників, були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань під № 42016101030000050, розслідування було доручено Деснянському районному управлінню поліції - http://verhovenstvo.com/view/11208.

Як пояснив начальник Держфінінспекції в м. Києві Сергій Єфіменко, ревізорами було встановлено, що в торгах приймали участь три підприємства, а саме ПП «Роса», ТОВ «Фірма «Фавор» та ТОВ «Українська промислово-логістична група Зиск».

Комітет з конкурсних торгів замовника відхилив пропозицію ТОВ «Українська промислово-логістична група Зиск» та допустив до оцінки пропозиції ПП «Роса» та ТОВ «Фірма «Фавор», у той час, як повинен був відхилити ще й пропозицію ПП «Роса» та взагалі скасувати торги, як такі, в яких приймали участь менше двох учасників.

У зв'язку із викладеним, Управлінню освіти Деснянської районної в місті і державної адміністрації, було спрямовано рекомендацію щодо усунення порушень та притягнення до відповідальності винних осіб.

Нижче наводимо відповідь Держфінінспекції в м. Києві

 


Loading...
Комментарии (1):
Влад (22.12.2016 15:21):
Мда, такие деньги утекают


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.