Инициативы

12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018
28 сентября 2018
27 сентября 2018

Новости

12 октября 2018
По заказу Днепропетровской ОГА построят жилой дом в с.Слобожанское на сумму более 89,5 млн грнНеделю продолжается обыск в Одесской компании «ТБ Сервис», который перешел в стадию вывоза товара в неизвестном направленииОдесский апелляционный хозсуд признал законным решение Николаевского АМКУ о монополии «Николаевэлектротранса»Некачественные продукты питания в учреждениях Хмельницкой области. О чем молчит Госпродпотребслужба?«Надра Украины» хотят выкупить долю итальянской компании в украинской компании «Захидгазинвест»В киевскую компанию Moneyveo пришли с обысками сотрудники СБУ в штатском. Постановление вызывает сомнения у юристовПо заказу Львовской ОГА проведут реконструкцию детского сада в с.Нагуевичи на сумму более 12,1 млн грнВ Украине отсутствует контроль за деятельностью около 77% предприятий, из-за чего бюджет не дополучает средстваОчередной конфликт и рейдерский захват на рынке «Успех» в ОдессеПо заказу Ивано-Франковского горсовета проведут капитальный ремонт улицы Г. Мазепы на сумму более 16 млн грн
11 октября 2018

Київські чиновники купили дорогий бензин, переплативши більш ніж 260 тисяч гривень

Київські чиновники купили дорогий бензин, переплативши більш ніж 260 тисяч гривень

27 жовтня 2016 року Департаментом з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, за результатами аукціону, який відбувся 13 жовтня 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «Пром Гарант Плюс» на закупівлю 24 700 літрів бензину марки А-92 та 40 000 літрів дизельного палива. Вартість товару склала 1 160 861,30 гривень.

Всього в аукціоні приймали участь п’ять учасників: ТОВ «Торговий Дім Авіас», ТОВ «Техойл Рітейл», ТОВ «Нафтотрейд Ресурс», ТОВ «Пром Гарант Плюс» та ПП «Окко-Бізнес Контракт».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Торговий Дім Авіас» - 900 000,00 гривень, яка виявилась на 260 861,30 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів.
Проте, пропозиція учасника була відхилена у зв’язку із відсутністю довідки Державної фіскальної служби України, про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів.

Варто зазначити, що відсутність вказаної довідки не є достатньою підставою для відхилення пропозиції учасника, адже будь-яку інформацію про наявність чи відсутність у юридичної особи заборгованості із сплати податків і зборів можна оперативно та безкоштовно отримати на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України - http://sfs.gov.ua/businesspartner, доступ до якого є вільним.

Таким чином, замовник міг самостійно отримати необхідну інформацію щодо суб’єкта господарювання, але тендерний комітет замовника вирішив не витрачати марно свій час та переплатив 260 861,30 гривень.

За допомогою сайту Youcontrol - https://youcontrol.com.ua/landing_001/, що займається дослідженням і моніторингом стану українських компаній і бізнес-розвідкою, громадській організації «Верховенство права» вдалося з’ясувати, що ТОВ «Пром Гарант Плюс» створено у квітні 2015 року із статутним капіталом 100,00 гривень.

Керівником підприємства значиться Віталій Рувінський. Засновниками ТОВ «Пром Гарант Плюс» виступають п’ять офшорних компаній: Бі-Сі Карго Сервісес Лімітед, Денніеллі Лімітед, Прістеллі Холдінгз Інк – Віргінськи острови, та Кендлвуд Файненсіал Корп., Дівелопмент Інвесторс Лімітед – Беліз. За 2016 рік ТОВ «Пром Гарант Плюс» вже встигло стати переможцем в державних закупівлях на суму 70 335 532,00 гривень. До 2016 року підприємство в державних закупівлях участі не приймало.

Більш того, як вдалося з’ясувати громадській організації «Верховенство права» пропозиція ТОВ «Пром Гарант Плюс» містить суттєві недоліки. Так, тендерною документацією на підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів від учасників вимагалось копії аналогічних договорів завірених належним чином за останні два роки. Проте, ТОВ «Пром Гарант Плюс» надало лише довідку про виконання аналогічних договорів за 2016 рік без надання їх копій. Варто також зазначити, що в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб відсутня інформація щодо кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, що також не відповідає умовам тендерної документації.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулась в компетентні органи міста Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет протиправних дій чиновників, притягнути винних осіб до відповідальності і розірвати договір.
 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.