Инициативы

22 сентября 2017
20 сентября 2017
19 сентября 2017
18 сентября 2017
15 сентября 2017
14 сентября 2017
13 сентября 2017
12 сентября 2017

Новости

22 сентября 2017
Фирма «Техэнерго» окажет инженерные услуги по заказу КП «Харьковские теплосети» на сумму более 1,3 млн гривенНовая пенсионная реформа не будет ставить перед выбором – пенсия или зарплатаДо 8 лет лишения свободы обещают высшим чиновникам за плагиат в диссертацияхФирма «Бревес» отремонтирует инженерные сети дома по заказу Департамента ЖКХ Запорожского горсовета на сумму более 1,5 млн гривен«Нафтогаз» требует возмещения убытков из-за оккупации Крыма через Гаагский трибуналСитуация с рейдерским захватом территории Института проблем безопасности атомных электростанций за полгода не измениласьФирма «МЖК-Сервис» отремонтирует систему водопроводов микрорайона по заказу КП «Черниговводоканал» на сумму более 5 млн гривенУкраїнська Феміда відвернулася від засуджених з Криму та ОРДЛО?Списанные немецкие электрички за бюджетные средства для украинцев. Схема или новая реальность?
21 сентября 2017

Київські чиновники купили дорогий бензин, переплативши більш ніж 260 тисяч гривень

Київські чиновники купили дорогий бензин, переплативши більш ніж 260 тисяч гривень

27 жовтня 2016 року Департаментом з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, за результатами аукціону, який відбувся 13 жовтня 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «Пром Гарант Плюс» на закупівлю 24 700 літрів бензину марки А-92 та 40 000 літрів дизельного палива. Вартість товару склала 1 160 861,30 гривень.

Всього в аукціоні приймали участь п’ять учасників: ТОВ «Торговий Дім Авіас», ТОВ «Техойл Рітейл», ТОВ «Нафтотрейд Ресурс», ТОВ «Пром Гарант Плюс» та ПП «Окко-Бізнес Контракт».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Торговий Дім Авіас» - 900 000,00 гривень, яка виявилась на 260 861,30 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів.
Проте, пропозиція учасника була відхилена у зв’язку із відсутністю довідки Державної фіскальної служби України, про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів.

Варто зазначити, що відсутність вказаної довідки не є достатньою підставою для відхилення пропозиції учасника, адже будь-яку інформацію про наявність чи відсутність у юридичної особи заборгованості із сплати податків і зборів можна оперативно та безкоштовно отримати на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України - http://sfs.gov.ua/businesspartner, доступ до якого є вільним.

Таким чином, замовник міг самостійно отримати необхідну інформацію щодо суб’єкта господарювання, але тендерний комітет замовника вирішив не витрачати марно свій час та переплатив 260 861,30 гривень.

За допомогою сайту Youcontrol - https://youcontrol.com.ua/landing_001/, що займається дослідженням і моніторингом стану українських компаній і бізнес-розвідкою, громадській організації «Верховенство права» вдалося з’ясувати, що ТОВ «Пром Гарант Плюс» створено у квітні 2015 року із статутним капіталом 100,00 гривень.

Керівником підприємства значиться Віталій Рувінський. Засновниками ТОВ «Пром Гарант Плюс» виступають п’ять офшорних компаній: Бі-Сі Карго Сервісес Лімітед, Денніеллі Лімітед, Прістеллі Холдінгз Інк – Віргінськи острови, та Кендлвуд Файненсіал Корп., Дівелопмент Інвесторс Лімітед – Беліз. За 2016 рік ТОВ «Пром Гарант Плюс» вже встигло стати переможцем в державних закупівлях на суму 70 335 532,00 гривень. До 2016 року підприємство в державних закупівлях участі не приймало.

Більш того, як вдалося з’ясувати громадській організації «Верховенство права» пропозиція ТОВ «Пром Гарант Плюс» містить суттєві недоліки. Так, тендерною документацією на підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів від учасників вимагалось копії аналогічних договорів завірених належним чином за останні два роки. Проте, ТОВ «Пром Гарант Плюс» надало лише довідку про виконання аналогічних договорів за 2016 рік без надання їх копій. Варто також зазначити, що в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб відсутня інформація щодо кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, що також не відповідає умовам тендерної документації.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулась в компетентні органи міста Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет протиправних дій чиновників, притягнути винних осіб до відповідальності і розірвати договір.
 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.