Инициативы

22 сентября 2017
20 сентября 2017
19 сентября 2017
18 сентября 2017
15 сентября 2017
14 сентября 2017
13 сентября 2017
12 сентября 2017

Новости

22 сентября 2017
Фирма «Техэнерго» окажет инженерные услуги по заказу КП «Харьковские теплосети» на сумму более 1,3 млн гривенНовая пенсионная реформа не будет ставить перед выбором – пенсия или зарплатаДо 8 лет лишения свободы обещают высшим чиновникам за плагиат в диссертацияхФирма «Бревес» отремонтирует инженерные сети дома по заказу Департамента ЖКХ Запорожского горсовета на сумму более 1,5 млн гривен«Нафтогаз» требует возмещения убытков из-за оккупации Крыма через Гаагский трибуналСитуация с рейдерским захватом территории Института проблем безопасности атомных электростанций за полгода не измениласьФирма «МЖК-Сервис» отремонтирует систему водопроводов микрорайона по заказу КП «Черниговводоканал» на сумму более 5 млн гривенУкраїнська Феміда відвернулася від засуджених з Криму та ОРДЛО?Списанные немецкие электрички за бюджетные средства для украинцев. Схема или новая реальность?
21 сентября 2017

Головний сервісний центр МВС України переплатить за принтери більш ніж півмільйона гривень

Головний сервісний центр МВС України переплатить за принтери більш ніж півмільйона гривень

У листопаді 2016 року Головним сервісним центром МВС України, за результатами аукціону, який відбувся 1 листопада 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», планується акцептувати пропозицію ТОВ «ІТ-Стар» на закупівлю 300 штук лазерних принтерів. Вартість товару відповідно до пропозиції потенційного переможця, ТОВ «ІТ-СТАР», становить 3 710 700,00 гривень.

Всього в аукціоні приймало участь три підприємства: ТОВ «Мегапринт Сервіс», ТОВ «Айті-Солюшнс» та ТОВ «ІТ-Стар».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Мегапринт Сервіс» - 3 186 000,00 гривень, яка виявилась меншою за ціну переможця на 524 700,00 гривень.

Пропозицію ТОВ «Мегапринт Сервіс» було відхилено через те, що тендерна пропозиція учасника не містить свідоцтв, сертифікатів відповідності, якості на товар, а також довідки в довільній формі щодо гарантійного строку на товар.

Варто зазначити, що тендерною документацією не передбачено надання свідоцтв, сертифікатів відповідності, якості на товар у складі пропозиції, а також зазначення реквізитів таких документів в окремій довідці. Більш того, відповідні документи вимагались лише у комплекті з товаром при його поставці.

Необхідно також зауважити і про те, що ТОВ «Мегапринт Сервіс» в складі пропозиції, була надана довідка «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідна технічна специфікація», відповідно до якої учасник підтвердив, що товар сертифікований у встановленому законом порядку та відповідає державним стандартам України, а також підтвердив наявність в нього свідоцтв, сертифікатів відповідності, якості на товар. Цією ж довідкою було проінформовано замовника, що гарантія на товар складає 36 місяців, як цього вимагав замовник.

Особливу увагу заслуговує тендерна пропозиція потенційного переможця ТОВ «ІТ-Стар», який запропанував обладнання марки «HP LJ Pro M426fdn» та "пообіцяв" на неї гарантію 36 місяців. Проте, гарантійний строк, встановлений виробником на принтер відповідної марки становить не більше 12 місяців. Отже, довідка в довільній формі, надана ТОВ «ІТ-Стар» у складі пропозиції, про те, що гарантійний строк на товар складає 36 місяців, не відповідає дійсності.

Таким чином, складається враження, що замовник навмисно знаходить будь-які формальні підстави для відхилення найвигіднішої пропозиції, заради акцептування "потрібного" учасника, не вбачаючи в нього суттєві порушення, адже ціна питання складає більш ніж півмільйона гривень платників податків.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи міста Києва, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.
 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.