Инициативы

22 сентября 2017
20 сентября 2017
19 сентября 2017
18 сентября 2017
15 сентября 2017
14 сентября 2017
13 сентября 2017
12 сентября 2017

Новости

22 сентября 2017
Фирма «Техэнерго» окажет инженерные услуги по заказу КП «Харьковские теплосети» на сумму более 1,3 млн гривенНовая пенсионная реформа не будет ставить перед выбором – пенсия или зарплатаДо 8 лет лишения свободы обещают высшим чиновникам за плагиат в диссертацияхФирма «Бревес» отремонтирует инженерные сети дома по заказу Департамента ЖКХ Запорожского горсовета на сумму более 1,5 млн гривен«Нафтогаз» требует возмещения убытков из-за оккупации Крыма через Гаагский трибуналСитуация с рейдерским захватом территории Института проблем безопасности атомных электростанций за полгода не измениласьФирма «МЖК-Сервис» отремонтирует систему водопроводов микрорайона по заказу КП «Черниговводоканал» на сумму более 5 млн гривенУкраїнська Феміда відвернулася від засуджених з Криму та ОРДЛО?Списанные немецкие электрички за бюджетные средства для украинцев. Схема или новая реальность?
21 сентября 2017

Закарпатська митниця через дискримінаційні умови на тендері, переплачує бюджетні кошти

Закарпатська митниця через дискримінаційні умови на тендері, переплачує бюджетні кошти

20 жовтня 2016 року Закарпатською митницею ДФС, за результатами аукціону, який відбувся 11 жовтня 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «Закарпатгаз Збут» на закупівлю 101 838 метрів кубічних природного газу. Вартість товару склала 793 153,30 гривень.

Всього в аукціоні приймало участь три підприємства: ТОВ «Екотехноінвест», ТОВ «Ластер Плюс» та ТОВ «Закарпатгаз Збут».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Екотехноінвест» - 763 173,97 гривень, яка виявилась меншою за ціну переможця на 29 979,33 гривень.

Пропозицію ТОВ «Екотехноінвест» було відхилено через те, що учасник замість довідки про наявність в нього страхового запасу газу, надав гарантійний лист про створення такого страхового запасу у разі перемоги у відкритих торгах. При цьому замовник акцентує увагу на Постанову Кабінету Міністрів України , якою затверджений «Порядок створення страхового запасу природного газу».

Проте, замовник мабуть був неспроможний детально проаналізувати даний Порядок, адже відповідно до нього, страховий запас створюється постачальником природного газу за рахунок власних або залучених коштів, у розмірі 50 відсотків запланованих місячних обсягів поставки постачальником природного газу споживачам на наступний місяць.

Таким чином, учасник, пропозиція якого ще не акцептована, не може заплановувати обсяги поставки природного газу споживачам. Більш того, без відповідного договору поставки природного газу, учасник не має статусу постачальника, а замовник споживача природного газу.

Враховуючи викладене, громадська організація «Верховенство права» вважає, що підстави відхилення найбільш вигідного учасниа є не тільки формальними, а й дискримінаційними та антиконкурентними.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Закарпатської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.