Инициативы

23 января 2018
22 января 2018
19 января 2018
18 января 2018
17 января 2018
16 января 2018
12 января 2018
11 января 2018

Новости

24 января 2018
23 января 2018
Фирма «Телемост» окажет услуги телефонной связи и передачи данных по заказу ПАО «Укрпочта» на сумму более 2,7 млн грнГруппа компаний «Агринол» из Бердянска попала в уголовное дело по факту поставки армии «убийственного» моторного масла и подкупа военных«Фабрика Смаку» окажет услуги по доставке еды в больницы по заказу Одесской городской больницы №5 на сумму более 4 млн грнМонополизация поставок угля для «Центрэнерго»Газовые месторождения олигарха Павла Фукса перейдут в собственность владельцев сети супермаркетов АТБ«Управление механизированных работ» отремонтирует энергоблок №2 Южно-Украинской АЭС для «Энергоатома» на сумму более 28 млн грнКиностудия им. Довженко заявляет о попытке передачи ее земли компании "Трансбуд", основанной российской "Роснефтью"Началась монетизация субсидий на уровне предприятий

Закарпатська митниця через дискримінаційні умови на тендері, переплачує бюджетні кошти

Закарпатська митниця через дискримінаційні умови на тендері, переплачує бюджетні кошти

20 жовтня 2016 року Закарпатською митницею ДФС, за результатами аукціону, який відбувся 11 жовтня 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «Закарпатгаз Збут» на закупівлю 101 838 метрів кубічних природного газу. Вартість товару склала 793 153,30 гривень.

Всього в аукціоні приймало участь три підприємства: ТОВ «Екотехноінвест», ТОВ «Ластер Плюс» та ТОВ «Закарпатгаз Збут».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Екотехноінвест» - 763 173,97 гривень, яка виявилась меншою за ціну переможця на 29 979,33 гривень.

Пропозицію ТОВ «Екотехноінвест» було відхилено через те, що учасник замість довідки про наявність в нього страхового запасу газу, надав гарантійний лист про створення такого страхового запасу у разі перемоги у відкритих торгах. При цьому замовник акцентує увагу на Постанову Кабінету Міністрів України , якою затверджений «Порядок створення страхового запасу природного газу».

Проте, замовник мабуть був неспроможний детально проаналізувати даний Порядок, адже відповідно до нього, страховий запас створюється постачальником природного газу за рахунок власних або залучених коштів, у розмірі 50 відсотків запланованих місячних обсягів поставки постачальником природного газу споживачам на наступний місяць.

Таким чином, учасник, пропозиція якого ще не акцептована, не може заплановувати обсяги поставки природного газу споживачам. Більш того, без відповідного договору поставки природного газу, учасник не має статусу постачальника, а замовник споживача природного газу.

Враховуючи викладене, громадська організація «Верховенство права» вважає, що підстави відхилення найбільш вигідного учасниа є не тільки формальними, а й дискримінаційними та антиконкурентними.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Закарпатської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.