Инициативы

22 сентября 2017
20 сентября 2017
19 сентября 2017
18 сентября 2017
15 сентября 2017
14 сентября 2017
13 сентября 2017
12 сентября 2017

Новости

22 сентября 2017
Фирма «Техэнерго» окажет инженерные услуги по заказу КП «Харьковские теплосети» на сумму более 1,3 млн гривенНовая пенсионная реформа не будет ставить перед выбором – пенсия или зарплатаДо 8 лет лишения свободы обещают высшим чиновникам за плагиат в диссертацияхФирма «Бревес» отремонтирует инженерные сети дома по заказу Департамента ЖКХ Запорожского горсовета на сумму более 1,5 млн гривен«Нафтогаз» требует возмещения убытков из-за оккупации Крыма через Гаагский трибуналСитуация с рейдерским захватом территории Института проблем безопасности атомных электростанций за полгода не измениласьФирма «МЖК-Сервис» отремонтирует систему водопроводов микрорайона по заказу КП «Черниговводоканал» на сумму более 5 млн гривенУкраїнська Феміда відвернулася від засуджених з Криму та ОРДЛО?Списанные немецкие электрички за бюджетные средства для украинцев. Схема или новая реальность?
21 сентября 2017

Рівненські пожежники "спалили" вигідного учасника на аукціоні

Рівненські пожежники

4 жовтня 2016 року 4 Державним пожежно-рятувальним загоном ГУ ДСНС України у Рівненській області, за результатами аукціону, який відбувся 3 жовтня 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ПП «Окко-Бізнес Контракт» на закупівлю паливно-мастильних матеріалів. Вартість товару склала 2 197 570,85 гривень.

Всього в конкурсных торгах приймало участь три підприємства: ТОВ «Нафтотрейд ресурс», ПП «Окко-Бізнес Контракт» та ТОВ «Пром Гарант Плюс».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Нафтотрейд ресурс» - 2 154 606,95 гривень, яка виявилась дешевшою за ціну переможця на 42 963,90 гривень.

Пропозицію ТОВ «Нафтотрейд ресурс» було відхилено через відсутність в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.

При цьому, замовник торгів не спромігся проаналізувати чинне законодавство, яким не передбачається надавати таку інформацію підприємствам, засновниками і власниками яких є фізичні особи. Крім того, у довідці про відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі учасник підтвердив наявність в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб інформацію про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.

Таким чином, неуважність замовника при перевірці конкурсної документації чи можливо, навмисно вигаданий привід для відмови учаснику, стали причиною втрати бюджетних коштів у сумі 42 963,90 гривень.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Рівненської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.