Инициативы

25 мая 2017
23 мая 2017
19 мая 2017
18 мая 2017
17 мая 2017
16 мая 2017
15 мая 2017

Новости

26 мая 2017
В Одессе провели обыски в помещениях «Одессатранспарксервис»Теперь автовладельцам придется снимать проведение техосмотра на фото и видеоГП «Автоматика и машиностроение» купит фильтровальную ленту у фирмы «Экоспецприбор» на сумму более 1,2 млн грнРуководство Международного аэропорта Одесса «наубирало» снег на 2 миллиона гривенКиевская городская больница №1 купит кислород для медицинских целей у фирмы «Криогенсервис» на сумму почти 194 тыс грнЗачем налоговики обыскивают посылки украинцев?Фирма «ВКК «Альянсремтрактор» окажет Ренийскому порту услуги по ремонту узлов и агрегатов бульдозера на сумму почти 71 тысяча гривенГруппа неизвестных захватила кабинет председателя ГосгеонедрЗапорожская АЭС купит розетки, выключатели и др. у фирмы «Кинтегро» на сумму почти 384 тыс грнКабинет министров упраздняет Госсанэпидслужбу
25 мая 2017

Рівненські пожежники "спалили" вигідного учасника на аукціоні

Рівненські пожежники

4 жовтня 2016 року 4 Державним пожежно-рятувальним загоном ГУ ДСНС України у Рівненській області, за результатами аукціону, який відбувся 3 жовтня 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ПП «Окко-Бізнес Контракт» на закупівлю паливно-мастильних матеріалів. Вартість товару склала 2 197 570,85 гривень.

Всього в конкурсных торгах приймало участь три підприємства: ТОВ «Нафтотрейд ресурс», ПП «Окко-Бізнес Контракт» та ТОВ «Пром Гарант Плюс».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Нафтотрейд ресурс» - 2 154 606,95 гривень, яка виявилась дешевшою за ціну переможця на 42 963,90 гривень.

Пропозицію ТОВ «Нафтотрейд ресурс» було відхилено через відсутність в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.

При цьому, замовник торгів не спромігся проаналізувати чинне законодавство, яким не передбачається надавати таку інформацію підприємствам, засновниками і власниками яких є фізичні особи. Крім того, у довідці про відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі учасник підтвердив наявність в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб інформацію про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.

Таким чином, неуважність замовника при перевірці конкурсної документації чи можливо, навмисно вигаданий привід для відмови учаснику, стали причиною втрати бюджетних коштів у сумі 42 963,90 гривень.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Рівненської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.