Инициативы

12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018
28 сентября 2018
27 сентября 2018

Новости

12 октября 2018
По заказу Днепропетровской ОГА построят жилой дом в с.Слобожанское на сумму более 89,5 млн грнНеделю продолжается обыск в Одесской компании «ТБ Сервис», который перешел в стадию вывоза товара в неизвестном направленииОдесский апелляционный хозсуд признал законным решение Николаевского АМКУ о монополии «Николаевэлектротранса»Некачественные продукты питания в учреждениях Хмельницкой области. О чем молчит Госпродпотребслужба?«Надра Украины» хотят выкупить долю итальянской компании в украинской компании «Захидгазинвест»В киевскую компанию Moneyveo пришли с обысками сотрудники СБУ в штатском. Постановление вызывает сомнения у юристовПо заказу Львовской ОГА проведут реконструкцию детского сада в с.Нагуевичи на сумму более 12,1 млн грнВ Украине отсутствует контроль за деятельностью около 77% предприятий, из-за чего бюджет не дополучает средстваОчередной конфликт и рейдерский захват на рынке «Успех» в ОдессеПо заказу Ивано-Франковского горсовета проведут капитальный ремонт улицы Г. Мазепы на сумму более 16 млн грн
11 октября 2018

Рівненська АЕС переплачує кошти платників податків на тендерах

Рівненська АЕС переплачує кошти платників податків на тендерах

5 жовтня 2016 року Відокремленим підрозділом «Рівненська АЕС» Державного підприємства «НАЕК «Енергоатом», за результатами аукціону, який відбувся 20 вересня 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «Мікрофільтр» на закупівлю протипилових респіраторів. Вартість товару склала 241 726,60 гривень.

Всього в конкурсных торгах приймали участь два підприємства: ТОВ «Респфарм» та ТОВ «Мікрофільтр».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Респфарм» - 220 909,20 гривень, яка виявилась дешевшою за ціну переможця на 20 817,40 гривень.

Підставою для відхилення пропозиції ТОВ «Респфарм» стала відсутність всього однієї сторінки в наданому учасником статуті.

Варто зазначити, що необхідна інформація про суб’єктів господарювання та про засади на основі яких вони здійснюють свою діяльність містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, який є відкритими і загальнодоступними для всіх. Наявну в реєстрі інформацію можна швидко та безкоштовно отримати на офіційному електронному сервісі Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/.

Відсутність однієї сторінки статуту не можна вважати суттєвою підставою для відхилення більш вигідної пропозиції учасника. Більш того, інша інформація із статуту підприємства, якої немає в Єдиному реєстрі юридичних осіб, містить положення, які регулюють особисті корпоративні відносини власників юридичної особи, її органів правління та працівників.

Отже, замовник використав формальну підставу для відхилення пропозиції учасника, що призвело до надлишкових витрат державних коштів у сумі 20 817,40 гривень.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Рівненської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.