Инициативы

18 августа 2017
17 августа 2017
16 августа 2017
15 августа 2017
11 августа 2017
10 августа 2017
9 августа 2017
8 августа 2017

Новости

18 августа 2017
Власти в Ширяевском районе Одесской области покрывали бандитов, укравших зерно у компании «Укр Зерно Трейд»Служба по делам детей Киевской ГГА купит автомобиль «Volkswagen» у фирмы «КарпатыАвтоцентр» на сумму более 2 млн грн«Киевтеплоэнерго» вместо «Киевэнерго». От перемены фирм становится только хуже?«МСК-Строй» отремонтирует гимназию №7 по заказу Управления строительства Одесского горсовета на сумму более 24 млн грнНесмотря на три с половиной года конфликта, российские сети не торопятся сворачивать свой в бизнес в УкраинеНа заводах 15 областей, выпускающих алкогольную продукцию, ГФС провела обыскиФирма «Агроресурссистемы» разработает проект землеустройства по заказу Департамента экологии Киевской ОГА на сумму почти 1,5 млн грнНардеп провластной фракции Тымчук открыто угрожает Союзу журналистов, обещая наслать на организацию проверки всевозможных органовЗадолженность ПАО «Укрнафта» превысила 13 миллиардов гривен
17 августа 2017

Рівненська АЕС переплачує кошти платників податків на тендерах

Рівненська АЕС переплачує кошти платників податків на тендерах

5 жовтня 2016 року Відокремленим підрозділом «Рівненська АЕС» Державного підприємства «НАЕК «Енергоатом», за результатами аукціону, який відбувся 20 вересня 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «Мікрофільтр» на закупівлю протипилових респіраторів. Вартість товару склала 241 726,60 гривень.

Всього в конкурсных торгах приймали участь два підприємства: ТОВ «Респфарм» та ТОВ «Мікрофільтр».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Респфарм» - 220 909,20 гривень, яка виявилась дешевшою за ціну переможця на 20 817,40 гривень.

Підставою для відхилення пропозиції ТОВ «Респфарм» стала відсутність всього однієї сторінки в наданому учасником статуті.

Варто зазначити, що необхідна інформація про суб’єктів господарювання та про засади на основі яких вони здійснюють свою діяльність містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, який є відкритими і загальнодоступними для всіх. Наявну в реєстрі інформацію можна швидко та безкоштовно отримати на офіційному електронному сервісі Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/.

Відсутність однієї сторінки статуту не можна вважати суттєвою підставою для відхилення більш вигідної пропозиції учасника. Більш того, інша інформація із статуту підприємства, якої немає в Єдиному реєстрі юридичних осіб, містить положення, які регулюють особисті корпоративні відносини власників юридичної особи, її органів правління та працівників.

Отже, замовник використав формальну підставу для відхилення пропозиції учасника, що призвело до надлишкових витрат державних коштів у сумі 20 817,40 гривень.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Рівненської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.