Инициативы

25 мая 2017
23 мая 2017
19 мая 2017
18 мая 2017
17 мая 2017
16 мая 2017
15 мая 2017

Новости

26 мая 2017
В Одессе провели обыски в помещениях «Одессатранспарксервис»Теперь автовладельцам придется снимать проведение техосмотра на фото и видеоГП «Автоматика и машиностроение» купит фильтровальную ленту у фирмы «Экоспецприбор» на сумму более 1,2 млн грнРуководство Международного аэропорта Одесса «наубирало» снег на 2 миллиона гривенКиевская городская больница №1 купит кислород для медицинских целей у фирмы «Криогенсервис» на сумму почти 194 тыс грнЗачем налоговики обыскивают посылки украинцев?Фирма «ВКК «Альянсремтрактор» окажет Ренийскому порту услуги по ремонту узлов и агрегатов бульдозера на сумму почти 71 тысяча гривенГруппа неизвестных захватила кабинет председателя ГосгеонедрЗапорожская АЭС купит розетки, выключатели и др. у фирмы «Кинтегро» на сумму почти 384 тыс грнКабинет министров упраздняет Госсанэпидслужбу
25 мая 2017

На Рівненській АЕС не вивчають закони, через що переплачують на торгах значні кошти

На Рівненській АЕС не вивчають закони, через що переплачують на торгах значні кошти

28 вересня 2016 року Відокремленим підрозділом «Рівненська АЕС» Державного підприємства «НАЕК «Енергоатом», за результатами аукціону, який відбувся 13 вересня 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «Cиопласт» на закупівлю лакофарбової продукції. Вартість товару склала 229 154,20 гривень.

Всього в торгах приймали участь чотири підприємства: ТОВ «Рембудтехнологія», ТОВ «ЛКМ Трейдинг», ТОВ «Енергомережа» та ТОВ «Cиопласт».
Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Рембудтехнологія» - 173 735,00 гривень, яка виявилась дешевшою за ціну переможця на 55 779,20 гривень.

Тендерний комітет замовника відхилив пропозицію ТОВ «Рембудтехнологія» через те, що учасник надав витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, який був не дійсним на момент розкриття тендерних пропозицій.

Проте, замовник не врахував положень діючого законодавства про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, згідно з яким, будь-які витяги, виписки та інші відомості, що містяться в реєстрі, є відкритими та загальнодоступними для всіх. Будь-яка особа може швидко та безкоштовно отримати вказані документи, оформивши запит на офіційному електронному сервісі Міністерства юстиції України -https://kap.minjust.gov.ua/.

Більш того, законодавством, яке регулює процес проведення публічних закупівель, передбачено, що замовник не витребує інформацію від учасників торгів, яка є наявною у відкритих джерелах, доступ до яких є вільним.

Таким чином, замовник міг легко перевірити інформацію щодо суб’єкта господарювання та отримати витяг з реєстру чинний на необхідну дату. Проте, тендерний комітет замовника обрав більш простий шлях та переплатив 55 779,20 гривень.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Рівненської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет противоправних дій чиновників, притягнувши винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.