Инициативы

17 октября 2018
16 октября 2018
12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018

Новости

17 октября 2018
В Одессе прошел форум «Дисциплинарная ответственность в области правосудия»Тернопільський радіозавод "Оріон" проданий за 57 мільйонів гривеньУ Харьковского отеля «Баден-Баден» отобрали "четыре звезды"Кто поможет украинским фермерам выжить, если государство их игнорирует?По заказу Николаевского горсовета сделают ремонт и термосанацию здания детского сада №87 на сумму почти 10 млн грнВ Шепетовке Хмельницкой области заезжие рейдеры захватили ФХ «Сварог»Работа «Росток-Холдинг» и все 17 его предприятий заблокирована. Судебный спор или рейдерский захват?По заказу Волынской ОГА отремонтируют дорогу Задыба-Клюськ Турийского района Волынской области на сумму более 14 млн грнВ Киевской области совершена пятая попытка рейдерского захвата ФХ «Хорс-КЛН»Украинские аграрии ищут защиты у властей от экспорта некачественной и дешевой гречки из РФПо заказу филиала «Харьковтрансгаз» проведут ремонт установки электрообогрева оборудования на сумму почти 5 млн грн
16 октября 2018

«Верховенство права» та Держаудитслужба України викрити незаконний тендер проведений київськими комунальниками

«Верховенство права» та Держаудитслужба України викрити незаконний тендер проведений київськими комунальниками

Державна аудиторська служба України повідомила громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення допущені комітетом з конкурсних торгів комунального підприємства «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва», під час закупівлі палива. Сума незаконного тендеру склала 887 630,00 гривень.

Нагадаємо, що раніше громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів комунального підприємства «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» та відміни незаконних торгів - http://verhovenstvo.com/view/11024.

В результаті перевірки документації конкурсних торгів та пропозицій учасників, ревізорами було встановлено, що документація конкурсних торгів була складена з порушеннями, а саме: замовником вимагалося надання документів та інформації, яка міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких вільний, а також копії свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість, видання якого скасовано.

Також було виявлено, що пропозиції всіх учасників торгів, а саме ТОВ «Транс Ойл-ЛТД», ТОВ «Торгівельний дім «Новотел», ТОВ «Українська паливно-енергетична група», ТОВ «Технологічна паливна компанія», ТОВ «Торгова компанія «Манго-Трейд», ТОВ «Техойл рітейл» та ТОВ «Вентус ресурс» не відповідали вимогам встановленим документацією конкурсних торгів та Законом України «Про здійснення державних закупівель». В даному випадку, організатор торгів відхилив лише найдешевшу пропозицію ТОВ «Техойл рітейл», як таку, що не відповідає вимогам ДКТ та Закону, а зобов'язаний був відхилити всі та взагалі скасувати торги.

Додатково, голова Держаудитслужби України Лідія Гаврилова повідомила, що комунальному підприємству «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» рекомендовано усунути порушення шляхом відміни торгів або розірвання договору на закупівлю.

Нижче наводимо відповідь Держаудитслужби України

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.