«Верховенство права» та Держаудитслужба України викрити незаконний тендер проведений київськими комунальниками

Сфера интересов: Публичные закупки
19.10.2016
«Верховенство права» та Держаудитслужба України викрити незаконний тендер проведений київськими комунальниками - Верховенство Права

Державна аудиторська служба України повідомила громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення допущені комітетом з конкурсних торгів комунального підприємства «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва», під час закупівлі палива. Сума незаконного тендеру склала 887 630,00 гривень.

Нагадаємо, що раніше громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів комунального підприємства «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» та відміни незаконних торгів - http://verhovenstvo.com/view/11024.

В результаті перевірки документації конкурсних торгів та пропозицій учасників, ревізорами було встановлено, що документація конкурсних торгів була складена з порушеннями, а саме: замовником вимагалося надання документів та інформації, яка міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких вільний, а також копії свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість, видання якого скасовано.

Також було виявлено, що пропозиції всіх учасників торгів, а саме ТОВ «Транс Ойл-ЛТД», ТОВ «Торгівельний дім «Новотел», ТОВ «Українська паливно-енергетична група», ТОВ «Технологічна паливна компанія», ТОВ «Торгова компанія «Манго-Трейд», ТОВ «Техойл рітейл» та ТОВ «Вентус ресурс» не відповідали вимогам встановленим документацією конкурсних торгів та Законом України «Про здійснення державних закупівель». В даному випадку, організатор торгів відхилив лише найдешевшу пропозицію ТОВ «Техойл рітейл», як таку, що не відповідає вимогам ДКТ та Закону, а зобов'язаний був відхилити всі та взагалі скасувати торги.

Додатково, голова Держаудитслужби України Лідія Гаврилова повідомила, що комунальному підприємству «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» рекомендовано усунути порушення шляхом відміни торгів або розірвання договору на закупівлю.

Нижче наводимо відповідь Держаудитслужби України

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии