Инициативы

18 августа 2017
17 августа 2017
16 августа 2017
15 августа 2017
11 августа 2017
10 августа 2017
9 августа 2017
8 августа 2017

Новости

18 августа 2017
Власти в Ширяевском районе Одесской области покрывали бандитов, укравших зерно у компании «Укр Зерно Трейд»Служба по делам детей Киевской ГГА купит автомобиль «Volkswagen» у фирмы «КарпатыАвтоцентр» на сумму более 2 млн грн«Киевтеплоэнерго» вместо «Киевэнерго». От перемены фирм становится только хуже?«МСК-Строй» отремонтирует гимназию №7 по заказу Управления строительства Одесского горсовета на сумму более 24 млн грнНесмотря на три с половиной года конфликта, российские сети не торопятся сворачивать свой в бизнес в УкраинеНа заводах 15 областей, выпускающих алкогольную продукцию, ГФС провела обыскиФирма «Агроресурссистемы» разработает проект землеустройства по заказу Департамента экологии Киевской ОГА на сумму почти 1,5 млн грнНардеп провластной фракции Тымчук открыто угрожает Союзу журналистов, обещая наслать на организацию проверки всевозможных органовЗадолженность ПАО «Укрнафта» превысила 13 миллиардов гривен
17 августа 2017

«Верховенство права» та Держаудитслужба України викрити незаконний тендер проведений київськими комунальниками

«Верховенство права» та Держаудитслужба України викрити незаконний тендер проведений київськими комунальниками

Державна аудиторська служба України повідомила громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення допущені комітетом з конкурсних торгів комунального підприємства «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва», під час закупівлі палива. Сума незаконного тендеру склала 887 630,00 гривень.

Нагадаємо, що раніше громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів комунального підприємства «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» та відміни незаконних торгів - http://verhovenstvo.com/view/11024.

В результаті перевірки документації конкурсних торгів та пропозицій учасників, ревізорами було встановлено, що документація конкурсних торгів була складена з порушеннями, а саме: замовником вимагалося надання документів та інформації, яка міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких вільний, а також копії свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість, видання якого скасовано.

Також було виявлено, що пропозиції всіх учасників торгів, а саме ТОВ «Транс Ойл-ЛТД», ТОВ «Торгівельний дім «Новотел», ТОВ «Українська паливно-енергетична група», ТОВ «Технологічна паливна компанія», ТОВ «Торгова компанія «Манго-Трейд», ТОВ «Техойл рітейл» та ТОВ «Вентус ресурс» не відповідали вимогам встановленим документацією конкурсних торгів та Законом України «Про здійснення державних закупівель». В даному випадку, організатор торгів відхилив лише найдешевшу пропозицію ТОВ «Техойл рітейл», як таку, що не відповідає вимогам ДКТ та Закону, а зобов'язаний був відхилити всі та взагалі скасувати торги.

Додатково, голова Держаудитслужби України Лідія Гаврилова повідомила, що комунальному підприємству «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» рекомендовано усунути порушення шляхом відміни торгів або розірвання договору на закупівлю.

Нижче наводимо відповідь Держаудитслужби України

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.