В Хмельницькій області провели тендер з переплатою 39 тисяч гривень

Сфера интересов: Публичные закупки
13.10.2016
В Хмельницькій області провели тендер з переплатою 39 тисяч гривень - Верховенство Права

26 вересня 2016 року Чорноострівською селищною радою, за результатами аукціону, який проходив 13 вересня 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «Еко-Львів» на закупівлю контейнерів для збирання побутових відходів. Вартість контейнерів склала 659 000,00 гривень.

Всього в аукціоні приймали участь три підприємства: ТОВ «Запоріжкомунсталь», ТОВ «НВП «Укрресурс» та ТОВ «Еко-Львів».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Запоріжкомунсталь» - 620 000,00 гривень, яка виявилась на 39 000,00 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець аукціону.
Пропозиція ТОВ «Запоріжкомунсталь» була відхилена через ряд формальних недоліків, а саме: учасник у листі-згоді на обробку персональних даних не вказав місце проживання посадової особи, що підписала документи пропозиції, її ідентифікаційний код та паспортні дані, а також не надав гарантійний лист щодо погодження з істотними умовами договору та можливістю їх включення до договору про закупівлю у разі перемоги в торгах.

Варто зазначити, що фактично умовою тендерної документації було надано лист-згоду на обробку персональних даних. Учасник виконав вимогу замовника та надав відповідний документ. Інформація, що відсутня у листі-згоді по-перше є несуттєвим недоліком, а по-друге може бути додатково запитана у учасника та отримана в найкоротший термін.

Більш того, уся необхідна інформація щодо керівних осіб учасника, наявна в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, доступ до якого є вільним в офіційному кабінеті електронних сервісів Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/.

Також, перед наданням пропозиції для участі в аукціоні, учасник знайомиться з тендерною документацією та її умовами. Отже, надаючи пропозицію для участі у тендері, учасник заздалегідь згодний з усіма умовами замовника. Крім того, в складі тендерної пропозиції учасника надано проект договору, до якого у будь-якому разі включаються істотні умови до договору.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Хмельницької області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет протиправних дій, притягнути винних осіб до відповідальності і розірвати сумнівний договір.

 

 

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии