Инициативы

25 мая 2017
23 мая 2017
19 мая 2017
18 мая 2017
17 мая 2017
16 мая 2017
15 мая 2017

Новости

26 мая 2017
В Одессе провели обыски в помещениях «Одессатранспарксервис»Теперь автовладельцам придется снимать проведение техосмотра на фото и видеоГП «Автоматика и машиностроение» купит фильтровальную ленту у фирмы «Экоспецприбор» на сумму более 1,2 млн грнРуководство Международного аэропорта Одесса «наубирало» снег на 2 миллиона гривенКиевская городская больница №1 купит кислород для медицинских целей у фирмы «Криогенсервис» на сумму почти 194 тыс грнЗачем налоговики обыскивают посылки украинцев?Фирма «ВКК «Альянсремтрактор» окажет Ренийскому порту услуги по ремонту узлов и агрегатов бульдозера на сумму почти 71 тысяча гривенГруппа неизвестных захватила кабинет председателя ГосгеонедрЗапорожская АЭС купит розетки, выключатели и др. у фирмы «Кинтегро» на сумму почти 384 тыс грнКабинет министров упраздняет Госсанэпидслужбу
25 мая 2017

В Хмельницькій області провели тендер з переплатою 39 тисяч гривень

В Хмельницькій області провели тендер з переплатою 39 тисяч гривень

26 вересня 2016 року Чорноострівською селищною радою, за результатами аукціону, який проходив 13 вересня 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «Еко-Львів» на закупівлю контейнерів для збирання побутових відходів. Вартість контейнерів склала 659 000,00 гривень.

Всього в аукціоні приймали участь три підприємства: ТОВ «Запоріжкомунсталь», ТОВ «НВП «Укрресурс» та ТОВ «Еко-Львів».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Запоріжкомунсталь» - 620 000,00 гривень, яка виявилась на 39 000,00 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець аукціону.
Пропозиція ТОВ «Запоріжкомунсталь» була відхилена через ряд формальних недоліків, а саме: учасник у листі-згоді на обробку персональних даних не вказав місце проживання посадової особи, що підписала документи пропозиції, її ідентифікаційний код та паспортні дані, а також не надав гарантійний лист щодо погодження з істотними умовами договору та можливістю їх включення до договору про закупівлю у разі перемоги в торгах.

Варто зазначити, що фактично умовою тендерної документації було надано лист-згоду на обробку персональних даних. Учасник виконав вимогу замовника та надав відповідний документ. Інформація, що відсутня у листі-згоді по-перше є несуттєвим недоліком, а по-друге може бути додатково запитана у учасника та отримана в найкоротший термін.

Більш того, уся необхідна інформація щодо керівних осіб учасника, наявна в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, доступ до якого є вільним в офіційному кабінеті електронних сервісів Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/.

Також, перед наданням пропозиції для участі в аукціоні, учасник знайомиться з тендерною документацією та її умовами. Отже, надаючи пропозицію для участі у тендері, учасник заздалегідь згодний з усіма умовами замовника. Крім того, в складі тендерної пропозиції учасника надано проект договору, до якого у будь-якому разі включаються істотні умови до договору.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Хмельницької області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет протиправних дій, притягнути винних осіб до відповідальності і розірвати сумнівний договір.

 

 

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.