Инициативы

22 мая 2018
17 мая 2018
16 мая 2018
15 мая 2018
14 мая 2018
11 мая 2018
10 мая 2018

Новости

17 мая 2018
16 мая 2018
Поддержат ли украинского производителя «Запорожтрансформатор» на тендере Днестровской ГАЭС на поставку трансформатора?Фирма «ПБС» сделает ремонт дороги Ясиня-Черная Тиса по заказу КП «Будкомплектторг» на сумму 18,5 млн грнНачато расследование по факту выдачи «литиевой лицензии» в отношении чиновников Госгеонедр и ООО "Петро-Консалтинг"Несмотря на отсутсвие лицензий на добычу углеводородов, «Укрнафта» не прекращает работыФирма «Укр-Реммонтаж» отремонтирует крыши домов в Днепре по заказу Днепровского горсовета на сумму более 27,7 млн грнЗакон об административной процедуре представлен для изученияЗавод «ФФУ Продакшн», который стал монополистом за бюджетные средства, или Коррупция на детях«МЕГО ЛТД» отремонтирует дорогу Берегово-Каменское Закарпатской обл. по заказу КП «Будкомплектторг» на сумму более 63 млн грн

В Хмельницькій області провели тендер з переплатою 39 тисяч гривень

В Хмельницькій області провели тендер з переплатою 39 тисяч гривень

26 вересня 2016 року Чорноострівською селищною радою, за результатами аукціону, який проходив 13 вересня 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію ТОВ «Еко-Львів» на закупівлю контейнерів для збирання побутових відходів. Вартість контейнерів склала 659 000,00 гривень.

Всього в аукціоні приймали участь три підприємства: ТОВ «Запоріжкомунсталь», ТОВ «НВП «Укрресурс» та ТОВ «Еко-Львів».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Запоріжкомунсталь» - 620 000,00 гривень, яка виявилась на 39 000,00 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець аукціону.
Пропозиція ТОВ «Запоріжкомунсталь» була відхилена через ряд формальних недоліків, а саме: учасник у листі-згоді на обробку персональних даних не вказав місце проживання посадової особи, що підписала документи пропозиції, її ідентифікаційний код та паспортні дані, а також не надав гарантійний лист щодо погодження з істотними умовами договору та можливістю їх включення до договору про закупівлю у разі перемоги в торгах.

Варто зазначити, що фактично умовою тендерної документації було надано лист-згоду на обробку персональних даних. Учасник виконав вимогу замовника та надав відповідний документ. Інформація, що відсутня у листі-згоді по-перше є несуттєвим недоліком, а по-друге може бути додатково запитана у учасника та отримана в найкоротший термін.

Більш того, уся необхідна інформація щодо керівних осіб учасника, наявна в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, доступ до якого є вільним в офіційному кабінеті електронних сервісів Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/.

Також, перед наданням пропозиції для участі в аукціоні, учасник знайомиться з тендерною документацією та її умовами. Отже, надаючи пропозицію для участі у тендері, учасник заздалегідь згодний з усіма умовами замовника. Крім того, в складі тендерної пропозиції учасника надано проект договору, до якого у будь-якому разі включаються істотні умови до договору.

З метою запобігання втрати коштів платників податків, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Хмельницької області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет протиправних дій, притягнути винних осіб до відповідальності і розірвати сумнівний договір.

 

 

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.