Инициативы

22 мая 2018
17 мая 2018
16 мая 2018
15 мая 2018
14 мая 2018
11 мая 2018
10 мая 2018

Новости

17 мая 2018
16 мая 2018
Поддержат ли украинского производителя «Запорожтрансформатор» на тендере Днестровской ГАЭС на поставку трансформатора?Фирма «ПБС» сделает ремонт дороги Ясиня-Черная Тиса по заказу КП «Будкомплектторг» на сумму 18,5 млн грнНачато расследование по факту выдачи «литиевой лицензии» в отношении чиновников Госгеонедр и ООО "Петро-Консалтинг"Несмотря на отсутсвие лицензий на добычу углеводородов, «Укрнафта» не прекращает работыФирма «Укр-Реммонтаж» отремонтирует крыши домов в Днепре по заказу Днепровского горсовета на сумму более 27,7 млн грнЗакон об административной процедуре представлен для изученияЗавод «ФФУ Продакшн», который стал монополистом за бюджетные средства, или Коррупция на детях«МЕГО ЛТД» отремонтирует дорогу Берегово-Каменское Закарпатской обл. по заказу КП «Будкомплектторг» на сумму более 63 млн грн

По факту незаконного тендера проведеного Буськими освітянами, поліцією відкрито кримінальне провадження

По факту незаконного тендера проведеного Буськими освітянами, поліцією відкрито кримінальне провадження

Буське відділення поліції Кам'янка-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області, повідомило громадську організацію «Верховенство права», про початок досудового розслідування за фактом порушень, допущених членами комітету з конкурсних торгів Відділу освіти Буської районної державної адміністрації, під час закупівлі природного газу.

Раніше, громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів Львівської області із заявою, про порушення діючого законодавства про державні закупівлі, комітетом з конкурсних торгів Відділу освіти Буської районної державної адміністрації - http://verhovenstvo.com/view/10911.

Також потрібно зазначити, що Державна фінансова інспекція у Львівській області, під час ревізії розпочатої за заявою громадської організації, підтвердила наявність порушень, що призвели до відхилення найвигіднішої пропозиції та переплати державних коштів у розмірі 43 886,40 гривень - http://verhovenstvo.com/view/11095.

Додатково, т.в.о. начальника Буського відділення поліції М.Л. Діжак повідомив, що заява про порушення долучена до матеріалів кримінального провадження № 12016140170000252, розпочатого 20 травня 2016 року, з визначенням правової кваліфікації згідно частини 1 статті 364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем).

Нижче наводимо відповідь Буського відділення поліції Кам'янка-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області


 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.