По факту незаконного тендера проведеного Буськими освітянами, поліцією відкрито кримінальне провадження

Сфера интересов: Публичные закупки
09.09.2016
По факту незаконного тендера проведеного Буськими освітянами, поліцією відкрито кримінальне провадження - Верховенство Права

Буське відділення поліції Кам'янка-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області, повідомило громадську організацію «Верховенство права», про початок досудового розслідування за фактом порушень, допущених членами комітету з конкурсних торгів Відділу освіти Буської районної державної адміністрації, під час закупівлі природного газу.

Раніше, громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів Львівської області із заявою, про порушення діючого законодавства про державні закупівлі, комітетом з конкурсних торгів Відділу освіти Буської районної державної адміністрації - http://verhovenstvo.com/view/10911.

Також потрібно зазначити, що Державна фінансова інспекція у Львівській області, під час ревізії розпочатої за заявою громадської організації, підтвердила наявність порушень, що призвели до відхилення найвигіднішої пропозиції та переплати державних коштів у розмірі 43 886,40 гривень - http://verhovenstvo.com/view/11095.

Додатково, т.в.о. начальника Буського відділення поліції М.Л. Діжак повідомив, що заява про порушення долучена до матеріалів кримінального провадження № 12016140170000252, розпочатого 20 травня 2016 року, з визначенням правової кваліфікації згідно частини 1 статті 364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем).

Нижче наводимо відповідь Буського відділення поліції Кам'янка-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області


 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии