Инициативы

22 сентября 2017
20 сентября 2017
19 сентября 2017
18 сентября 2017
15 сентября 2017
14 сентября 2017
13 сентября 2017
12 сентября 2017

Новости

22 сентября 2017
Фирма «Техэнерго» окажет инженерные услуги по заказу КП «Харьковские теплосети» на сумму более 1,3 млн гривенНовая пенсионная реформа не будет ставить перед выбором – пенсия или зарплатаДо 8 лет лишения свободы обещают высшим чиновникам за плагиат в диссертацияхФирма «Бревес» отремонтирует инженерные сети дома по заказу Департамента ЖКХ Запорожского горсовета на сумму более 1,5 млн гривен«Нафтогаз» требует возмещения убытков из-за оккупации Крыма через Гаагский трибуналСитуация с рейдерским захватом территории Института проблем безопасности атомных электростанций за полгода не измениласьФирма «МЖК-Сервис» отремонтирует систему водопроводов микрорайона по заказу КП «Черниговводоканал» на сумму более 5 млн гривенУкраїнська Феміда відвернулася від засуджених з Криму та ОРДЛО?Списанные немецкие электрички за бюджетные средства для украинцев. Схема или новая реальность?
21 сентября 2017

По факту незаконного тендера проведеного Буськими освітянами, поліцією відкрито кримінальне провадження

По факту незаконного тендера проведеного Буськими освітянами, поліцією відкрито кримінальне провадження

Буське відділення поліції Кам'янка-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області, повідомило громадську організацію «Верховенство права», про початок досудового розслідування за фактом порушень, допущених членами комітету з конкурсних торгів Відділу освіти Буської районної державної адміністрації, під час закупівлі природного газу.

Раніше, громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів Львівської області із заявою, про порушення діючого законодавства про державні закупівлі, комітетом з конкурсних торгів Відділу освіти Буської районної державної адміністрації - http://verhovenstvo.com/view/10911.

Також потрібно зазначити, що Державна фінансова інспекція у Львівській області, під час ревізії розпочатої за заявою громадської організації, підтвердила наявність порушень, що призвели до відхилення найвигіднішої пропозиції та переплати державних коштів у розмірі 43 886,40 гривень - http://verhovenstvo.com/view/11095.

Додатково, т.в.о. начальника Буського відділення поліції М.Л. Діжак повідомив, що заява про порушення долучена до матеріалів кримінального провадження № 12016140170000252, розпочатого 20 травня 2016 року, з визначенням правової кваліфікації згідно частини 1 статті 364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем).

Нижче наводимо відповідь Буського відділення поліції Кам'янка-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області


 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.