Инициативы

25 мая 2017
23 мая 2017
19 мая 2017
18 мая 2017
17 мая 2017
16 мая 2017
15 мая 2017

Новости

26 мая 2017
В Одессе провели обыски в помещениях «Одессатранспарксервис»Теперь автовладельцам придется снимать проведение техосмотра на фото и видеоГП «Автоматика и машиностроение» купит фильтровальную ленту у фирмы «Экоспецприбор» на сумму более 1,2 млн грнРуководство Международного аэропорта Одесса «наубирало» снег на 2 миллиона гривенКиевская городская больница №1 купит кислород для медицинских целей у фирмы «Криогенсервис» на сумму почти 194 тыс грнЗачем налоговики обыскивают посылки украинцев?Фирма «ВКК «Альянсремтрактор» окажет Ренийскому порту услуги по ремонту узлов и агрегатов бульдозера на сумму почти 71 тысяча гривенГруппа неизвестных захватила кабинет председателя ГосгеонедрЗапорожская АЭС купит розетки, выключатели и др. у фирмы «Кинтегро» на сумму почти 384 тыс грнКабинет министров упраздняет Госсанэпидслужбу
25 мая 2017

По факту незаконного тендера проведеного Буськими освітянами, поліцією відкрито кримінальне провадження

По факту незаконного тендера проведеного Буськими освітянами, поліцією відкрито кримінальне провадження

Буське відділення поліції Кам'янка-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області, повідомило громадську організацію «Верховенство права», про початок досудового розслідування за фактом порушень, допущених членами комітету з конкурсних торгів Відділу освіти Буської районної державної адміністрації, під час закупівлі природного газу.

Раніше, громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів Львівської області із заявою, про порушення діючого законодавства про державні закупівлі, комітетом з конкурсних торгів Відділу освіти Буської районної державної адміністрації - http://verhovenstvo.com/view/10911.

Також потрібно зазначити, що Державна фінансова інспекція у Львівській області, під час ревізії розпочатої за заявою громадської організації, підтвердила наявність порушень, що призвели до відхилення найвигіднішої пропозиції та переплати державних коштів у розмірі 43 886,40 гривень - http://verhovenstvo.com/view/11095.

Додатково, т.в.о. начальника Буського відділення поліції М.Л. Діжак повідомив, що заява про порушення долучена до матеріалів кримінального провадження № 12016140170000252, розпочатого 20 травня 2016 року, з визначенням правової кваліфікації згідно частини 1 статті 364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем).

Нижче наводимо відповідь Буського відділення поліції Кам'янка-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області


 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.