Инициативы

25 мая 2017
23 мая 2017
19 мая 2017
18 мая 2017
17 мая 2017
16 мая 2017
15 мая 2017

Новости

26 мая 2017
В Одессе провели обыски в помещениях «Одессатранспарксервис»Теперь автовладельцам придется снимать проведение техосмотра на фото и видеоГП «Автоматика и машиностроение» купит фильтровальную ленту у фирмы «Экоспецприбор» на сумму более 1,2 млн грнРуководство Международного аэропорта Одесса «наубирало» снег на 2 миллиона гривенКиевская городская больница №1 купит кислород для медицинских целей у фирмы «Криогенсервис» на сумму почти 194 тыс грнЗачем налоговики обыскивают посылки украинцев?Фирма «ВКК «Альянсремтрактор» окажет Ренийскому порту услуги по ремонту узлов и агрегатов бульдозера на сумму почти 71 тысяча гривенГруппа неизвестных захватила кабинет председателя ГосгеонедрЗапорожская АЭС купит розетки, выключатели и др. у фирмы «Кинтегро» на сумму почти 384 тыс грнКабинет министров упраздняет Госсанэпидслужбу
25 мая 2017

Рівненська облдержадміністрація провела незаконний тендер майже на 3,5 мільйони гривень

Рівненська облдержадміністрація провела незаконний тендер майже на 3,5 мільйони гривень

Державна фінансова інспекція у Рівненській області повідомила громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення допущені комітетом з конкурсних торгів Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації, під час закупівлі робіт із будівництва водопровідних мереж.

Нагадаємо, що раніше громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів Рівненської області, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації та відміни торгів - http://verhovenstvo.com/view/10842.

В результаті перевірки документації конкурсних торгів та пропозицій учасників, ревізорами було встановлено, що пропозиція переможця торгів, а саме ТОВ «Трансзахід Логістик» не відповідала вимогам встановленим документацією конкурсних торгів та Законом України «Про здійснення державних закупівель», також у ній були неправильно прораховані роботи машин та механізмів, а також потреби у матеріальних ресурсах, що може призвести до порушення технологічних процесів будівництва.

Додатково, начальник Держфінінспекції у Рівненській області Анатолій Карп'юк повідомив, що крім пропозиції переможця, не відповідали встановленим умовам також пропозиції й інших 10 підприємств, які приймали участь у торгах, а саме КП «Дубноводоканал «Дубенської міської ради», , МПП «Трансформатор», ПП «Сектор», ТОВ «Фірма Опорядрембуд», ПП «ІБК Дедал», ТОВ «Рівнеагроспецмонтаж», ПП «Теплогазбуд», ТОВ «Стиль-Декор», ПП «В.і.О.», ТОВ «Укрбудреммонтаж», з яких було відхилено лише пропозиції 3 підприємств. На підставі виявлених порушень, Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації рекомендовано розірвати договір укладений із ТОВ «Трансзахід Логістик».

Громадська організація «Верховенство права» буде уважно слідкувати за діями рівненських чиновників, направлених на усунення порушень діючого законодавства, під час вищезазначеної процедури закупівлі.

Нижче наводимо відповідь Держфінінспекції у Рівненській області.

 


Loading...
Комментарии (6):
Пасивному (14.09.2016 12:55):
Шапка горит???
Херсон (7.09.2016 11:42):
Нарушений на 6 листов, да по тендерному комитету тюрьма плачет. Откат имели бы приличный, если бы одесские юристы не вмешались. А что прокуратура и полиция, внесли в ЕРДР?
Пасивний (6.09.2016 15:07):
Ваша організація зверталась до правоохоронців про те, що на цьому тендері відхилили найдешевшу пропозицію, а визначили переможцем трохи дорожчу. Тепер же фінінспектори кажуть, що найдешевшу пропозицію відхилили вірно, але радять відхилити ще пару пропозицій. Таким чином сума договору може вирости на пару мільйонів... Оце так попрацювали на державу. Ваша організація завдала Рівненській області шкоди на 2 млн. грн. Ви ж цього добивались? Чи вас цікавила перемога конкретного підприємства?
Гость (6.09.2016 14:32):
Хорошо бы знать адрес вашей общественной приемной, есть много фактов о которых вам интересно будет услышать!
Владимир (6.09.2016 12:50):
Думаю Вам сюда: http://verhovenstvo.com/contacts
Люба (6.09.2016 12:29):
А чи можна дізнатися хто автор? І як з ним зв"язатися?


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.