Івано-Франківські чиновники на торгах переплатили за газ більш ніж 112 тисяч гривень

Сфера интересов: Публичные закупки
05.08.2016
Івано-Франківські чиновники на торгах переплатили за газ більш ніж 112 тисяч гривень - Верховенство Права

26 липня 2016 року Івано-Франківською квартино-експлуатаційною частиною МО України, за результатами тендеру, який відбувся 13 липня 2016 року, було акцептовано пропозцію Товариства з обмеженою «Укртрансгазсервіс» на закупівлю 80 000 метрів кубічних природного газу. Вартість газу склала 4 792 000,00 гривень.

Всього в конкурсних торгах приймало участь сім підприємств: ТОВ «Укртрансгазсервіс», ТОВ «Енергія України», ТОВ «Енергогазрезерв», ТОВ «Промспецгаз», ТОВ «Івано-Франківськгаз збут», ТОВ «Енерго-сервісна компанія Еско-Північ», ТОВ «Нафтогаз-Альянс».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Промспецгаз» - 4 680 000,00 гривень, яка виявилась на 112 000,00 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Пропозицію ТОВ «Промспецгаз» було відхилено через те, що у листі-згоді на обробку персональних даних не вказано ідентифікаційний код посадової особи учасника, яка підписала документи пропозиції, не надано інформаційну довідку в довільній формі про особу, що уповноважена підписувати договір про закупівлю у разі перемоги учасника у торгах та не надано копію документу, що посвідчує особу, уповноваженого на підписання договору.

Інформація щодо осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи наявна в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, доступ до якого є вільним в офіційному кабінеті електронних сервісів Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/.

Відсутність документу, що посвідчує особу, уповноваженого на підписання договору та не зазначення у листі-згоді на обробку персональних даних ідентифікаційного коду посадової особи учасника є незначними недоліками, які не мають суттєве значення при оцінці пропозиції учасника.

Крім того, відповідно до частини 1 статті 28 Закону України «Про здійснення державних закупівель» замовник має право звернутися до учасників за роз’ясненнями змісту їх пропозицій конкурсних торгів з метою спрощення розгляду та оцінки пропозицій. Відповідно до цієї норми закону замовник міг самостійно звернутись до учасника за отриманням додаткової інформації та невистачаючих документів.

З метою запобігання втрати державних коштів, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Івано-Франківської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет протиправних дій чиновників, притягнути винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 

 


Комментарии 0

Лента новостей

Комментарии