Инициативы

20 апреля 2018
19 апреля 2018
17 апреля 2018
16 апреля 2018
13 апреля 2018
12 апреля 2018
11 апреля 2018
10 апреля 2018

Новости

23 апреля 2018
20 апреля 2018

Івано-Франківські чиновники на торгах переплатили за газ більш ніж 112 тисяч гривень

Івано-Франківські чиновники на торгах переплатили за газ більш ніж 112 тисяч гривень

26 липня 2016 року Івано-Франківською квартино-експлуатаційною частиною МО України, за результатами тендеру, який відбувся 13 липня 2016 року, було акцептовано пропозцію Товариства з обмеженою «Укртрансгазсервіс» на закупівлю 80 000 метрів кубічних природного газу. Вартість газу склала 4 792 000,00 гривень.

Всього в конкурсних торгах приймало участь сім підприємств: ТОВ «Укртрансгазсервіс», ТОВ «Енергія України», ТОВ «Енергогазрезерв», ТОВ «Промспецгаз», ТОВ «Івано-Франківськгаз збут», ТОВ «Енерго-сервісна компанія Еско-Північ», ТОВ «Нафтогаз-Альянс».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Промспецгаз» - 4 680 000,00 гривень, яка виявилась на 112 000,00 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Пропозицію ТОВ «Промспецгаз» було відхилено через те, що у листі-згоді на обробку персональних даних не вказано ідентифікаційний код посадової особи учасника, яка підписала документи пропозиції, не надано інформаційну довідку в довільній формі про особу, що уповноважена підписувати договір про закупівлю у разі перемоги учасника у торгах та не надано копію документу, що посвідчує особу, уповноваженого на підписання договору.

Інформація щодо осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи наявна в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, доступ до якого є вільним в офіційному кабінеті електронних сервісів Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/.

Відсутність документу, що посвідчує особу, уповноваженого на підписання договору та не зазначення у листі-згоді на обробку персональних даних ідентифікаційного коду посадової особи учасника є незначними недоліками, які не мають суттєве значення при оцінці пропозиції учасника.

Крім того, відповідно до частини 1 статті 28 Закону України «Про здійснення державних закупівель» замовник має право звернутися до учасників за роз’ясненнями змісту їх пропозицій конкурсних торгів з метою спрощення розгляду та оцінки пропозицій. Відповідно до цієї норми закону замовник міг самостійно звернутись до учасника за отриманням додаткової інформації та невистачаючих документів.

З метою запобігання втрати державних коштів, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Івано-Франківської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет протиправних дій чиновників, притягнути винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.