Инициативы

12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018
28 сентября 2018
27 сентября 2018

Новости

12 октября 2018
По заказу Днепропетровской ОГА построят жилой дом в с.Слобожанское на сумму более 89,5 млн грнНеделю продолжается обыск в Одесской компании «ТБ Сервис», который перешел в стадию вывоза товара в неизвестном направленииОдесский апелляционный хозсуд признал законным решение Николаевского АМКУ о монополии «Николаевэлектротранса»Некачественные продукты питания в учреждениях Хмельницкой области. О чем молчит Госпродпотребслужба?«Надра Украины» хотят выкупить долю итальянской компании в украинской компании «Захидгазинвест»В киевскую компанию Moneyveo пришли с обысками сотрудники СБУ в штатском. Постановление вызывает сомнения у юристовПо заказу Львовской ОГА проведут реконструкцию детского сада в с.Нагуевичи на сумму более 12,1 млн грнВ Украине отсутствует контроль за деятельностью около 77% предприятий, из-за чего бюджет не дополучает средстваОчередной конфликт и рейдерский захват на рынке «Успех» в ОдессеПо заказу Ивано-Франковского горсовета проведут капитальный ремонт улицы Г. Мазепы на сумму более 16 млн грн
11 октября 2018

Івано-Франківські чиновники на торгах переплатили за газ більш ніж 112 тисяч гривень

Івано-Франківські чиновники на торгах переплатили за газ більш ніж 112 тисяч гривень

26 липня 2016 року Івано-Франківською квартино-експлуатаційною частиною МО України, за результатами тендеру, який відбувся 13 липня 2016 року, було акцептовано пропозцію Товариства з обмеженою «Укртрансгазсервіс» на закупівлю 80 000 метрів кубічних природного газу. Вартість газу склала 4 792 000,00 гривень.

Всього в конкурсних торгах приймало участь сім підприємств: ТОВ «Укртрансгазсервіс», ТОВ «Енергія України», ТОВ «Енергогазрезерв», ТОВ «Промспецгаз», ТОВ «Івано-Франківськгаз збут», ТОВ «Енерго-сервісна компанія Еско-Північ», ТОВ «Нафтогаз-Альянс».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Промспецгаз» - 4 680 000,00 гривень, яка виявилась на 112 000,00 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Пропозицію ТОВ «Промспецгаз» було відхилено через те, що у листі-згоді на обробку персональних даних не вказано ідентифікаційний код посадової особи учасника, яка підписала документи пропозиції, не надано інформаційну довідку в довільній формі про особу, що уповноважена підписувати договір про закупівлю у разі перемоги учасника у торгах та не надано копію документу, що посвідчує особу, уповноваженого на підписання договору.

Інформація щодо осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи наявна в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, доступ до якого є вільним в офіційному кабінеті електронних сервісів Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/.

Відсутність документу, що посвідчує особу, уповноваженого на підписання договору та не зазначення у листі-згоді на обробку персональних даних ідентифікаційного коду посадової особи учасника є незначними недоліками, які не мають суттєве значення при оцінці пропозиції учасника.

Крім того, відповідно до частини 1 статті 28 Закону України «Про здійснення державних закупівель» замовник має право звернутися до учасників за роз’ясненнями змісту їх пропозицій конкурсних торгів з метою спрощення розгляду та оцінки пропозицій. Відповідно до цієї норми закону замовник міг самостійно звернутись до учасника за отриманням додаткової інформації та невистачаючих документів.

З метою запобігання втрати державних коштів, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Івано-Франківської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет протиправних дій чиновників, притягнути винних осіб до відповідальності і розірвати договір.

 

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.