Инициативы

22 сентября 2017
20 сентября 2017
19 сентября 2017
18 сентября 2017
15 сентября 2017
14 сентября 2017
13 сентября 2017
12 сентября 2017

Новости

22 сентября 2017
Фирма «Техэнерго» окажет инженерные услуги по заказу КП «Харьковские теплосети» на сумму более 1,3 млн гривенНовая пенсионная реформа не будет ставить перед выбором – пенсия или зарплатаДо 8 лет лишения свободы обещают высшим чиновникам за плагиат в диссертацияхФирма «Бревес» отремонтирует инженерные сети дома по заказу Департамента ЖКХ Запорожского горсовета на сумму более 1,5 млн гривен«Нафтогаз» требует возмещения убытков из-за оккупации Крыма через Гаагский трибуналСитуация с рейдерским захватом территории Института проблем безопасности атомных электростанций за полгода не измениласьФирма «МЖК-Сервис» отремонтирует систему водопроводов микрорайона по заказу КП «Черниговводоканал» на сумму более 5 млн гривенУкраїнська Феміда відвернулася від засуджених з Криму та ОРДЛО?Списанные немецкие электрички за бюджетные средства для украинцев. Схема или новая реальность?
21 сентября 2017

Львівські освітяни "навчать" як купувати газ, ще й переплачуючи за нього бюджетні кошти

Львівські освітяни

23 червня 2016 року Відділом освіти Буської районної державної адміністрації Львівської області, за результатами тендеру, який відбувся 30 травня 2016 року, було акцептовано пропозицію ТОВ «Укр-Альянс груп» на закупівлю 267,6 тисяч метрів кубічних природного газу. Вартість товару становить 1 699 260,00 гривень.

Всього в конкурсних торгах приймали участь шість підприємств: ТОВ «Енергогазрезерв», ТОВ «Інкоргаз», ТОВ «Укртрансгазсервіс», ТОВ «Укр-Альянс груп», ТОВ «Львівгаз Збут», ДП «Молтекс нафта і газ» компанії «Молтекс бізнес».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Енергогазрезерв» - 1 655 373,60 гривень, яка на 43 886,40 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів.

Пропозицію ТОВ «Енергогазрезерв» було відхилено через те, що наданий учасником витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, був виданий більше місячної давнини відносно дати розкриття пропозицій конкурсних торгів.

Варто зазначити, що відомості з Єдиному державному реєстрі юридичних осіб можливо швидко та безкоштовно отримати на офіційному електронному сервісі Міністерства юстиції України, доступ до якого є вільним та безкоштовним - https://kap.minjust.gov.ua/. Більш того, відповідно до офіційних роз’яснень Мінекономрозвитку, замовник не повинен вимагати у учасників інформацію, яка міститься у відкритих реєстрах, доступ до яких є вільним.

Крім того, відповідно до закону, який закріплює правила проведення державних закупівель, замовник має право звернутися до учасників за роз’ясненнями змісту їх пропозицій конкурсних торгів з метою спрощення їх розгляду та оцінки. Відповідно до цих положень закону замовник міг самостійно звернутись до учасника за отриманням додаткової інформації та необхідних документів.

З метою запобігання втрати державних коштів, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Львівської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет протиправних дій чиновників, притягнути винних осіб до відповідальності і розірвати договір.
 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.