Инициативы

26 июня 2017
23 июня 2017
22 июня 2017
21 июня 2017
20 июня 2017
19 июня 2017
16 июня 2017

Новости

26 июня 2017
23 июня 2017
22 июня 2017

Житомирські медики провели незаконний тендер на півмільйону гривень

Житомирські медики провели незаконний тендер на півмільйону гривень

Державна фінансова інспекція у Житомирській області повідомила громадську організацію «Верховенство права», про виявлені порушення допущені комітетом з конкурсних торгів Комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради, під час закупівлі гумових шин та камер до них.

Нагадаємо, що раніше громадська організація «Верховенство права» зверталась до правоохоронних та контролюючих органів Житомирської області, з метою проведення перевірок законності дій посадових осіб комітету з конкурсних торгів комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради та відміни незаконних торгів - http://verhovenstvo.com/view/10193.

В результаті перевірки документації конкурсних торгів та пропозицій учасників, ревізорами фінінспекції було встановлено, що в торгах приймали участь чотири підприємства, а саме: ТОВ ВКФ «Електротехсервіс ЛТД», ТОВ «Інтершина УА» и ТОВ «Юкрейніен трак ком"юніті», ТОВ «Укравтозапчастина».

В даному випадку, організатор торгів відхилив найвигіднішу заявку ТОВ «Укравтозапчастина», у зв'язку із тим, що учасником не була надана довідка щодо непритягнення керівника підприємства до відповідальності за корупцію, у той час як не мав права вимагати такої довідки. Згідно діючого законодавства така довідка повинна надаватись лише переможцем процедури закупівлі, яким повинно було стати ТОВ «Укравтозапчастина» і вже після цього замовник мав право вимагати таку довідку у підприємства.

Додатково, заступник начальника Держфінінспекції у Житомирській області Сергій Давидюк повідомив, що КП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради, рекомендовано усунути порушення шляхом відміни торгів або розірвання договору на закупівлю та проведення нових торгів.

Нижче наводимо відповідь Держфінінспекції у Житомирській області.

 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.