Инициативы

22 октября 2018
19 октября 2018
17 октября 2018
16 октября 2018
12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018

Новости

23 октября 2018
22 октября 2018
19 октября 2018

Незнання закону чиновниками, звільнило Тернопільський міський бюджет від зайвих 580 тисяч гривень

Незнання закону чиновниками, звільнило Тернопільський міський бюджет від зайвих 580 тисяч гривень

18 травня 2016 року Управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради, за результатами тендеру, який відбувся 5 травня 2016 року, було акцептовано пропозицію ТОВ «Тернопільбуд» на реконструкцію набережної Тернопільського ставу. Вартість робіт становить 9 024 318,00 гривень.

Всього в конкурсних торгах приймали участь три підприємства: ТОВ «Тернопільбуд», ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест», ТОВ «ТОМ-ІнвестБуд».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест» - 8 443 800,00 гривень, яка на 580 518,00 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів.

Пропозицію ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест» було відхилено через те, що в інформаційній довідці учасника було вказано, що інформація, про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, міститься в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб – підприємців, однак вказана інформація в реєстрі відсутня.

Слід зазначити, що відповідно до чинного законодавства, відомості про кінцевого бенефіціарного власника не подаються до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців, юридичними особами, засновниками або учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники таких юридичних осіб збігаються з їх засновниками або учасниками. У такому разі засновники або учасники - фізичні особи є бенефіціарними власниками такої юридичної особи.

Крім того, відповідно до законодавства, що встановлює правила проведення державних закупівель, замовник має право звернутися до учасників за роз’ясненнями змісту їх пропозицій конкурсних торгів з метою спрощення розгляду та оцінки пропозицій. Відповідно до цієї норми закону, замовник міг самостійно звернутись до учасника за додатковою інформацією про кінцевого бенефіціарного власника підприємства.

Не бажаючи витрачати свій час на вирішення «зайвих питань» конкурсний комітет замовника переплатив 580 518,88 гривень.

З метою запобігання втрати державних коштів, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Тернопільської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет протиправних дій чиновників, притягнути винних осіб до відповідальності і розірвати договір.
 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.