Инициативы

17 октября 2018
16 октября 2018
12 октября 2018
11 октября 2018
10 октября 2018
5 октября 2018
3 октября 2018

Новости

18 октября 2018
Коммунальное предприятие «Николаевводоканал» приобрел за 7 млн неработающую промывочную машину 1По заказу Кировоградской ОГА построят медицинскую амбулаторию в с. Большая Скелевая на сумму более 5,6 млн грнВинзавод «Нива» (Одесса) оштрафован за копирование продукции известных марокЛьвівський суд ухвалив рішення по антиконкурентній змові ТОВ «Суми-Електрод» і ТОВ «Лассен»Коломийська паперова фабрика продана за 9 мільйонів гривеньПо заказу КП «Будкомплектторг» отремонтируют дорогу Большие Комяты-Шаланки на сумму почти 26 млн грнГП СЕТАМ, подозреваемое в монополизации рынка торговли арестованным имуществом, избегает санкций, а доверие к ней падаетБыла ли законной приватизация «Укррудпрома»? Решит Конституционный суд УкраиныХарьковская бисквитная фабрика и предприятие «Т Престиж» начали конкурентные войны за упаковкуПо заказу Черкасского национального университета отремонтируют учебный корпус №4 на сумму более 44 млн грн
17 октября 2018

Закарпатські чиновники загорнули в асфальт більше ніж 2 мільйони гривень

Закарпатські чиновники загорнули в асфальт більше ніж 2 мільйони гривень

17 травня 2016 року Службою автомобільних доріг у Закарпатській області Держагентства автомобільних доріг України, за результатами тендеру, який відбувся 12 травня 2016 року, було акцептовано пропозицію ТОВ «САТ Україна» на проведення поточного ремонту доріг. Вартість робіт становить 36 181 020,00 гривень.
Всього в конкурсних торгах приймали участь три підприємства: ТОВ «Балтон Україна», ТОВ «Автомагістраль-Південь», ТОВ «САТ Україна».
Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Балтон Україна» - 33 796 917,12 гривень, яка на 2 384 102,88 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець торгів. Пропозицію ТОВ «Балтон Україна» було відхилено через те, що учасником у складі пропозиції не було надано довідку про не реєстрацію в офшорних зонах.

Офіційна інформація щодо не реєстрації юридичних осіб в офшорних зонах знаходиться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, яку можна безкоштовно та оперативно отримати на офіційному електронному сервісі Міністерства юстиції України - https://kap.minjust.gov.ua/, у випадку, якщо витяг з даного реєстру не був наданий учасником у письмовій формі.

Таким чином, навіть при надані учасником відповідної формальної довідки до тендерного комітету, остаточною та достовірною інформацією по не реєстрації учасника в офшорних зонах залишається інформація з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Крім того, відповідно до закону, що регулює правила проведення державних закупівель, замовник має право звернутися до учасників за роз’ясненнями змісту їх пропозицій конкурсних торгів, з метою спрощення розгляду та оцінки пропозицій. Відповідно до цієї норми закону замовник міг самостійно звернутись до учасника за отриманням додаткової інформації про те, що він не зареєстрований в офшорних зонах.

Вирішивши не витрачати свій час дарма та не розібравшись у «формальностях», конкурсний комітет замовника переплатив 2 384 102,88 бюджетних гривень.

З метою запобігання втрати державних коштів, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Закарпатської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет протиправних дій чиновників, притягнути винних осіб до відповідальності і розірвати договір.
 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.