Инициативы

23 января 2018
22 января 2018
19 января 2018
18 января 2018
17 января 2018
16 января 2018
12 января 2018
11 января 2018

Новости

24 января 2018
23 января 2018
Фирма «Телемост» окажет услуги телефонной связи и передачи данных по заказу ПАО «Укрпочта» на сумму более 2,7 млн грнГруппа компаний «Агринол» из Бердянска попала в уголовное дело по факту поставки армии «убийственного» моторного масла и подкупа военных«Фабрика Смаку» окажет услуги по доставке еды в больницы по заказу Одесской городской больницы №5 на сумму более 4 млн грнМонополизация поставок угля для «Центрэнерго»Газовые месторождения олигарха Павла Фукса перейдут в собственность владельцев сети супермаркетов АТБ«Управление механизированных работ» отремонтирует энергоблок №2 Южно-Украинской АЭС для «Энергоатома» на сумму более 28 млн грнКиностудия им. Довженко заявляет о попытке передачи ее земли компании "Трансбуд", основанной российской "Роснефтью"Началась монетизация субсидий на уровне предприятий

Закарпатські чиновники цінують високі технології, переплачуючи за ноутбуки 480 тисяч гривень

Закарпатські чиновники цінують високі технології, переплачуючи за ноутбуки 480 тисяч гривень

7 квітня 2016 року Управлінням освіти Мукачівського міськвиконкому Закарпатської області, за результатами тендеру, який проходив 18 березня 2016 року, було акцептовано пропозицію ТОВ «Т.О.П.-Дизайн», на закупівлю портативних комп'ютерів. Вартість товару склала 3 020 050,00 гривень.

Всього в конкурсних торгах приймали участь чотири підприємства: МЧП «ЕлекТех», ТОВ «Видавництво «Розумники», ТОВ «БМС Техно», ТОВ «Т.О.П.-Дизайн». Найменшу ціну запропонувало ТОВ «БМС Техно» - 2 532 578,40 гривень, яка виявилась на 487 471,60 гривень менше, ніж запропонував учасник - переможець торгів.

Пропозиція ТОВ «БМС Техно» була відхилена через те, що надана учасником довідка з банку, про відсутність простроченої заборгованості по кредитах, видана більше місячної давнини від дати розкриття пропозицій конкурсних торгів.

Законом, що встановлює правила проведення торгів, передбачена можливість замовника звернутися за роз’ясненнями своєї пропозиції до будь-якого з учасників. Таким чином, замовник міг звернутися до учасника відносно інформації з приводу наявності або відсутності у нього простроченої заборгованості по кредитах, а також з проханням надати банківську довідку станом на необхідну дату.

Проявивши зайву категоричність до виконання умов тендерної документації, конкурсний комітет замовника вважає за краще переплатити з бюджету 487 471,60 державних гривень.

З метою запобігання втрати державних коштів, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Закарпатської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет протиправних дій чиновників, притягнути винних осіб до відповідальності і розірвати договір.
 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.