Инициативы

22 сентября 2017
20 сентября 2017
19 сентября 2017
18 сентября 2017
15 сентября 2017
14 сентября 2017
13 сентября 2017
12 сентября 2017

Новости

22 сентября 2017
Фирма «Техэнерго» окажет инженерные услуги по заказу КП «Харьковские теплосети» на сумму более 1,3 млн гривенНовая пенсионная реформа не будет ставить перед выбором – пенсия или зарплатаДо 8 лет лишения свободы обещают высшим чиновникам за плагиат в диссертацияхФирма «Бревес» отремонтирует инженерные сети дома по заказу Департамента ЖКХ Запорожского горсовета на сумму более 1,5 млн гривен«Нафтогаз» требует возмещения убытков из-за оккупации Крыма через Гаагский трибуналСитуация с рейдерским захватом территории Института проблем безопасности атомных электростанций за полгода не измениласьФирма «МЖК-Сервис» отремонтирует систему водопроводов микрорайона по заказу КП «Черниговводоканал» на сумму более 5 млн гривенУкраїнська Феміда відвернулася від засуджених з Криму та ОРДЛО?Списанные немецкие электрички за бюджетные средства для украинцев. Схема или новая реальность?
21 сентября 2017

Закарпатські чиновники цінують високі технології, переплачуючи за ноутбуки 480 тисяч гривень

Закарпатські чиновники цінують високі технології, переплачуючи за ноутбуки 480 тисяч гривень

7 квітня 2016 року Управлінням освіти Мукачівського міськвиконкому Закарпатської області, за результатами тендеру, який проходив 18 березня 2016 року, було акцептовано пропозицію ТОВ «Т.О.П.-Дизайн», на закупівлю портативних комп'ютерів. Вартість товару склала 3 020 050,00 гривень.

Всього в конкурсних торгах приймали участь чотири підприємства: МЧП «ЕлекТех», ТОВ «Видавництво «Розумники», ТОВ «БМС Техно», ТОВ «Т.О.П.-Дизайн». Найменшу ціну запропонувало ТОВ «БМС Техно» - 2 532 578,40 гривень, яка виявилась на 487 471,60 гривень менше, ніж запропонував учасник - переможець торгів.

Пропозиція ТОВ «БМС Техно» була відхилена через те, що надана учасником довідка з банку, про відсутність простроченої заборгованості по кредитах, видана більше місячної давнини від дати розкриття пропозицій конкурсних торгів.

Законом, що встановлює правила проведення торгів, передбачена можливість замовника звернутися за роз’ясненнями своєї пропозиції до будь-якого з учасників. Таким чином, замовник міг звернутися до учасника відносно інформації з приводу наявності або відсутності у нього простроченої заборгованості по кредитах, а також з проханням надати банківську довідку станом на необхідну дату.

Проявивши зайву категоричність до виконання умов тендерної документації, конкурсний комітет замовника вважає за краще переплатити з бюджету 487 471,60 державних гривень.

З метою запобігання втрати державних коштів, Громадська організація «Верховенство права» звернулася в компетентні органи Закарпатської області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет протиправних дій чиновників, притягнути винних осіб до відповідальності і розірвати договір.
 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.