Инициативы

18 августа 2017
17 августа 2017
16 августа 2017
15 августа 2017
11 августа 2017
10 августа 2017
9 августа 2017
8 августа 2017

Новости

18 августа 2017
Власти в Ширяевском районе Одесской области покрывали бандитов, укравших зерно у компании «Укр Зерно Трейд»Служба по делам детей Киевской ГГА купит автомобиль «Volkswagen» у фирмы «КарпатыАвтоцентр» на сумму более 2 млн грн«Киевтеплоэнерго» вместо «Киевэнерго». От перемены фирм становится только хуже?«МСК-Строй» отремонтирует гимназию №7 по заказу Управления строительства Одесского горсовета на сумму более 24 млн грнНесмотря на три с половиной года конфликта, российские сети не торопятся сворачивать свой в бизнес в УкраинеНа заводах 15 областей, выпускающих алкогольную продукцию, ГФС провела обыскиФирма «Агроресурссистемы» разработает проект землеустройства по заказу Департамента экологии Киевской ОГА на сумму почти 1,5 млн грнНардеп провластной фракции Тымчук открыто угрожает Союзу журналистов, обещая наслать на организацию проверки всевозможных органовЗадолженность ПАО «Укрнафта» превысила 13 миллиардов гривен
17 августа 2017

Вінницькі чиновники купили дороге вугілля, переплативши більше ніж 260 тисяч гривень

Вінницькі чиновники купили дороге вугілля, переплативши більше ніж 260 тисяч гривень

15 квітня 2016 року Відділом освіти Іллінецької райдержадміністрації Вінницької області, за результатами тендеру, який відбувся 25 березня 2016 року, було акцептовано пропозицію ТОВ «Славресурс», на закупівлю кам’яного вугілля. Вартість товару склала 863 068,80 гривень.

Всього в конкурсних торгах приймали участь шість підприємств: ТОВ «Вуглеторфзбагачення», ТОВ «Вінінтерсервіс», ТОВ «Ф’ южн-У», ТОВ «Славресурс», ТОВ «Енерго прайм», ПАТ «Вінницяоблпаливо».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Енерго прайм» - 597 910,00 гривень, яка на 265 158,80 гривень менше, ніж запропонував учасник – переможець торгів, та ПАТ «Вінницяоблпаливо» - 601 752,00 гривень, яка на 261 316,80 гривень менше, ніж запропонував учасник – переможець торгів.

Пропозиція ТОВ «Енерго прайм» була відхилена з підстав ненадання в складі пропозиції конкурсних торгів оригіналу банківської гарантії. Пропозиція ПАТ «Вінницяоблпаливо» була відхилена з підстав надання учасником довідки з банку про відсутність простроченої заборгованості за кредитами, видана станом більше двотижневої давнини відносно дати розкриття пропозицій конкурсних торгів.

Якщо у випадку відхилення пропозиції ТОВ «Енерго прайм» рішення комітету з конкурсних торгів замовника можна назвати обґрунтованим, то причини відхилення пропозиції ПАТ «Вінницяоблпаливо» є виключно формальними.

Важливо зауважити, що фактично учасник надав необхідну довідку з банку, де відкрито розрахунковий рахунок, про відсутність простроченої заборгованості за кредитами, при цьому час прострочення є незначним.

Закон, який регулює банківську діяльність дійсно не дає змоги замовнику звернутися до банківської установи за підтвердженням інформації даної інформації, оскільки вона відноситься до банківської таємниці.

Проте, законом, який регулює процедуру проведення державних закупівель передбачена можливість замовника звернутися до будь-якого з учасників за додатковою інформацією.

Таким чином, замовник міг звернутися до учасника з метою отримання більш "свіжішої" довідки з банку про відсутність простроченої заборгованості за кредитами.
Не бажаючи витрачати свій час на вирішення "зайвих питань", замовник обрав більш легкий шлях та переплатив 261 316,80 гривень з державного бюджету.

З метою попередження перевитрачання державних коштів, Громадська організація «Верховенство права» звернулась до компетентних органів Вінницької області, а також до замовника торгів, з вимогою провести перевірку на предмет протиправних дій чиновників, притягнути винних осіб до відповідальності та розірвати договір.

 


 


Loading...
Комментарии (0):


Использование любых материалов, размещенных на сайте, разрешается при условии ссылки на verhovenstvo.com. Для интернет-изданий − обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.